facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Gant > GANT Eau de Toilette toaletní voda pánská 100 ml
 

GANT Eau de Toilette toaletní voda pánská 100 ml

GANT Eau de Toilette toaletní voda pánská 100 ml
Cena
1 536,36 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 859 Kč
Kód
4013674900015
Obsah:
edt 100 ml vapo
Sklad počet:
4
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
80
ks

GANT Eau de Toilette je osobitá pánská vůně, která vás hned v úvodu ohromí svěží kombinací citronu, bergamotu a mandarinky. Následují pikantní tóny růžového pepře a listů kurkumy.

Akord vavřínu, jenž evokuje tradici amerických univerzitních kampusů, vdechuje srdci vůně bylinný charakter. Jeho aroma podtrhují hořkosladké nuance pelyňku ve spojení s rozmarýnem a cedrovým dřevem.
Závěr vůně je prostoupen tóny pačuli a santalového dřeva, jež přinášejí okouzlující hřejivost. Ambrově pižmový Ambertonic vůni ovíjí jako sametový šál a podtrhuje její smyslný charakter. Pižmová složka Sinfonide s dřevitými a pudrovými podtóny vyjadřuje mužnou eleganci a sílu.


„Chtěli jsme vytvořit něco, co přesahuje představu o klasické pánské vůni – něco, co vyvolává emoce. Vždy jsem věřil tomu, že ty nejlepší vůně nejsou ty, co z vás doslova křičí, ale naopak ty subtilní – ty, které ucítíte, když někoho obejmete nebo se vedle něj postavíte blízko ve výtahu. Je to romantické a tak trochu mysteriózní," řekl o nové vůni kreativní ředitel značky GANT Christopher Bastin.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.