facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Carven > Carven Le Parfum parfémovaná voda dámská 100 ml tester
 

Carven Le Parfum parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Carven Le Parfum parfémovaná voda dámská 100 ml  tester
Cena
1 148,76 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 390 Kč
Kód
3355991220188
Obsah:
edp 100 ml vapo Tester
Sklad počet:
0
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
55,6
ks

Tester

Květinově dřevitá vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2013 jednoduchá, svěží a moderní vůně

Žena Carven má intuitivní smysl pro to, co je šik: ona je Pařížanka, odvážná, krásná, aniž by o tom přemýšlela. Vůně Carven Le Parfum je stejně svěží, éterická a ultra ženská. Evokuje obrovskou kytici čerstvých řezaných květin. Úvod patří ušlechtilým květinovým a přírodním tónem: ylang-ylang, jasmín, mandarinkové květy a jemný bílý hyacint. Srdci vůně dominuje sladký hrášek. Smyslnost vůně udávají dřevité tóny santalového dřeva, osmanthu a indonéského pačuli v základě.

Identita ženy Carven je spontánní, silná a zároveň křehká. Její dětská bezbrannost je její přirozenost. Půvab a jemnost má v těle. Je svěží, delikátní a vznešená.

Éterický parfém v sobě nese květinové složky, jako je jasmín, ylang-ylang nebo mandarinkové květy, v kombinaci smyslnosti santalového dřeva a indonéské pačuli.  

Tvůrce vůně Francis Kurkdjian cituje: Chtěl jsem vůni, která by evokovala obrovskou kytici čerstvých řezaných květin. Nový parfém symbolizuje odvážnou ženu, která ví, co je chic (a vůně Le Parfum přestě to je). Bude vám dokonalým doplňkem na den, kdy vás zahalí do neviditelného oblaku čistoty a svěžesti i na večer, kdy vynikne jeho mladistvost a elegance.  

Složení vůně:

  • Hlava: ylang-ylang, jasmín, mandarinkové květy, bílý hyacint
  • Srdce: sladký hrášek
  • Základ: santalové dřevo, osmanthus, pačuli

 

Mimořádný éterický zážitek je uzavřen v jednoduchém flakonku, který symbolizuje harmonii protikladů. Thierry de Baschmakoff (Aesthete) navrhl ideální, perfektní a jednoduchý flakón, který vyjadřuje harmonii protikladů. Parfém svým vzhledem okamžitě evokuje a symbolizuje svěžest, čistotu a eleganci.  

 
Loading...

Carven

  • Carven Le Parfum parfémovaná voda dámská 100 ml tester
    Carven Le Parfum parfémovaná voda dámská 100 ml  tester
    1 390 Kč