facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Ariana Grande > Ariana Grande Ari parfémovaná voda dámská 100 ml
 

Ariana Grande Ari parfémovaná voda dámská 100 ml

Ariana Grande Ari parfémovaná voda dámská 100 ml
Cena
751,23 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
909 Kč
Kód
812256020301
Obsah:
edp 100 ml vapo
Sklad počet:
1
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
39,6
ks

 

Květinově ovocná gurmánská vůně uvedena na trh v září 2015

Ari by Ariana Grande je debutová vůně mladé hudební ikony, která vyjadřuje její unikátní charakter a styl. Dotyky nečekané hravosti pronikají přes voňavý příběh a formují oslavu různorodosti připomínající fanoušků mladé divy. Vůně, na jejíž tvorbě se osobně podílela Ariana, zachycuje její flirtující módní styl, zábavnou osobnost a její energetickou přítomnost na jevišti.

Jiskřivá vůně se otevírá směsicí ovocných tónů inspirovaných Arianinou bouřlivostí. Živelný začátek se pozvolna mění v žensky něžný buket jemných květin, nečekaně říznutý sladkými bonbóny marshmallow, krémovým pižmem a světlým dřevem, vystihující Arianinu v nitru romantickou povahu.

Ari by Ariana Grande je hravá, nadčasová a sebevědomá, díky precizní kombinaci květin a ovoce. Flakónek je opatřen ponponem pro ještě originálnější vzhled. Staňte se úspěšnou, rozvernou a svou, bez ohledu na vaše nedostatky! Buďte Arianou!

Vůně je k dispozici jako 30 a 50 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:

  • Hlava: křupavá hruška, růžový grapefruit, šťavnaté maliny
  • Srdce: jemná konvalinka, růžová poupata, vanilka pravá
  • Základ: marshmallow, krémové pižmo, světlé dřevo