facebook
internetparfem.cz > Eshop > Byt > Vonné svíčky > Yankee Candle > Yankee Candle Classic Cinnamon Stick vonná svíčka 411 g
 

Yankee Candle Classic Cinnamon Stick vonná svíčka 411 g

Yankee Candle Classic Cinnamon Stick vonná svíčka 411 g
Cena
271,07 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
328 Kč
Kód
5038580000054
Obsah:
411g
Sklad počet:
996
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
13,7
ks

Vonné tajemství dovezených svazečků skořice s hřebíčkem.

Ekonomické balení svíčky Yankee Candle v klasickém designu se skleněným víčkem a nejvýhodnější cenou na hodinu hoření. Je vyrobena z nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Obsahuje rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Speciální knot je u každé svíčky ručně narovnán pro optimální hoření a vonný výkon.Velká svíčka provoní prostor pod dobu 110 až 150 hodin stálou a věrnou vůní do posledního záblesku plamínku.

 Doba provonění této svíčky je až 150 hodin.  

Jak nejlépe vypálit svíčku?

Je velmi důležité udržovat knot stále v délce 3-5 mm, a to i před prvním zapálením. 

Pokud se objeví kouř nebo černá houbička na konci knotu, sfoukněte plamínek, zastřihněte knot, odstraňte jeho spálené zbytky a znovu svíčku zapalte.

Nejrovnoměrněji vypálíte vonnou svíčku, aniž by se v ní udělal „tunel“ tak, že necháte vždy rozpustit vosk až ke kraji sklenice. Tak se z vosku vytvoří hladinka, která uvolňuje vůni nejintenzívněji.

Svíčku nikdy nepalte v průvanu nebo na nerovné ploše.

Pro nejrovnoměrnější hoření, lepší voskové jezírko a maximální dobu hoření můžete použít ozdobné prstence nebo krásná stínítka, které sedí na průměr této svíčky Classic.  

Od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, které ani postupem času nevymizí. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná. Při výrobě je použito vysoce kvalitní sklo, nejlepší rafinovaný parafín, vonné oleje s přírodními výtažky květin, ovoce a koření a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané.

 
Loading...

Yankee Candle

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.