facebook
internetparfem.cz > Eshop > Byt > Vonné svíčky > WoodWick > WoodWick vonný vosk do aroma lampy Lilac 22,7 g
 

WoodWick vonný vosk do aroma lampy Lilac 22,7 g

WoodWick vonný vosk do aroma lampy Lilac 22,7 g
Cena
37,19 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
45 Kč
Kód
5038581057293
Obsah:
22,7g
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
1,73
ks

Dokonalá, barevná, živá vůně šeříkové zahrady. Fialová svíčka s květinovou vůní. 

Balení rychle a sytě provoní prostor po dobu 20 hodin a lze ho dávkovat dle požadované intenzity vůně. 

Vonný vosk je určen pro použití do aromalampy jak klasické, tak i elektrické. Vosk se bude pomaličku rozpouštět a do prostoru začne pronikat okouzlující vůně. 

Vonné vosky do aromalamp WoodWick jsou vyrobené v USA z mixu kvalitních vosků s významným podílem sójového vosku. Na vůni se nešetří a vosk je bohatě a rovnoměrně provoněný esenciálními oleji. Díky tomu vonné vosky WoodWick hravě provoní i velké prostory stálou a autentickou přírodní vůní. 

Rozměr: 53 x 73 x 17 mm 

Člověk reaguje na vůně velmi silně. Lidé mívají s určitou vůní spojený určitý vjem nebo zážitek. Když pak dané aróma znovu ucítí, vybaví si krásnou chvíli se všemi detaily. Naše vůně navozují výrazně příjemné pocity, které vás uvolní a podpoří vnímání harmonie světa kolem vás.

Popis provedení: Rozpuštěný vonný vosk provoní velmi rychle celý byt. Můžete ho také tuhý vložit do malých prostor a těšit se ze svěžesti dlouhé týdny. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky. Vosk nepokládejte do vody. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří vonné esence. Lampu poté vložte do mrazáku a po chvíli půjde použitý vosk volně vyloupnout. Vosky se dají kombinovat: vytvářejte vlastní vůně nalámáním různých vosků do horního kalíšku aromalampy!

Naše doporučení

Vosky mají velmi silný vonný výkon a rychlý účinek. Jsou jako stvořené pro tvůrčí přístup k provonění, kombinací různých vosků dosáhnete originální vonné kompozice. Pro maximální vonný výkon rozpusťte vosk v aromalampě pomocí běžné čajové svíčky, pak bude vonět 8 - 24 hodin. Po zfouknutí svíčky vosk opět ztuhne a lze ho znovu použít. Nebo ho v tuhém stavu vložte do malých prostor, jako jsou zásuvky, šatní skříň nebo auto, které na dlouhé týdny příjemně provoní. 

 
Loading...

WoodWick

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.