facebook
internetparfem.cz > Eshop > Holení > Holicí strojky > Wilkinson Sword Quattro for women
 

Wilkinson Sword Quattro for women

Wilkinson Sword Quattro for women
Cena
77,68 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
94 Kč
Kód
4027800538003
Obsah:
holící strojek, 4 břit,
Sklad počet:
994
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4
ks

Popis produktu

 

Společnost Wilkinson Sword je vedle svého největšího rivala společnosti Gillette nejvýznamnějším producentem na trhu holících potřeb. Wilkinson nabízí vysoce kvalitní produkty, ovšem za příznivější ceny. Wilkinson čerpá ze svých dlouholetých zkušeností - vždyť společnost byla založena už v roce 1772 v Londýně; dnes je výroba soustředěna v Německu. Díky tomu může nabídnout technicky zajímavé produkty pro muže i ženy.

V současnosti nabízí Wilkinson pro ženy celkem 4 různé holící strojky a k tomu náhradní výměnné hlavice, přičemž holící strojek Quattro for women je tím nejlepším klasickým holícím strojkem (lepší už je pouze velmi sofistikovaný hi-tech Wilkinson Quattro Bikini).

Holící strojek Wilkinson Quattro pro ženy je ideální volbou pro ženu, která hledá kvalitní holící strojek za rozumnou cenu disponující klasickými a léty osvědčenými technologiemi. Díky pogumované rukojeti se strojek skvěle drží a jednoduše ovládá.

Strojek lze používat s výměnními hlavicemi Wilkinson Quattro. Tyto žiletky jsou tvořeny čtyřmi břity (pro srovnání oblíbené žiletky Gillette Venus mají pouze 3 břity). 4 břity musejí být umístěny blíže k sobě než 3 břity - při holení tak dochází k lepším výsledkům. Žiletky také mají dva specální proužky napuštěné olejem z Acai Berry (exotická "borůvka" původem z Amazonie) a Jojobou ("pouštní ořech" rostoucí zejména na poušti v Mexiku a Kalifornii). Tyto proužky při holení zvlhčují a vyživují kůži, díky čemuž je holení mnohem příjemnější. Holící plocha každé žiletky je ze stran pokryta gumovou částí, která chrání kůži před případnými nešetrnými pohyby.

S dodávaným držákem budete mít svůj holící strojek vždy po ruce.

Holící strojek Wilkinson Quattro lze používat s náhradními výměnnými hlavicemi Quattro for women (k dostání v balení po 3 či po 6 žiletkách).

Balení obsahuje holící strojek Wilkinson Sword Quattro pro ženy, 1 náhradní hlavici a držák.

 
Loading...

Holicí strojky

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.