facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Versace > Versace Dylan Blue parfémovaná voda dámská 100 ml
 

Versace Dylan Blue parfémovaná voda dámská 100 ml

Versace Dylan Blue parfémovaná voda dámská 100 ml
Cena
900 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 089 Kč
Kód
8011003839117
Obsah:
edp 100 ml vapo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
43,56
ks

Versace Dylan Blue parfémovaná voda dámská 

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 nové mistrovské dílo Versace

Unikátní, mocná, smyslná, elegantní, to všechno je charakteristika nové dámské vůně módního domu Versace. V nové parfémové vodě Versace pour femme Dylan Blue je skryta alchymie neodolatelných tónů, které doslova tančí, prolínají se a mají úžasně povzbuzující potenciál.

Unikátní – osvěžující sorbet z černého rybízu a zeleného jablka Granny Smith vytváří pozoruhodný ovocný akord.

Mocná – moderní kytice z růží a jasmínu se potkává s ojíněnými broskvemi a divokými květy v nezapomenutelné květinové kaskádě.

Smyslná a elegantní – ušlechtilé dřevité tóny vytváří pozoruhodnou vonnou symfonii kombinující naplavené dřevo s pižmem, pačuli a styraxem.

Dylan Blue Pour Femme je příkladem ženské atraktivnosti - vůně tak hluboká a silná jako je modrá barva flakonu. Ušlechtilé složení Versace kombinuje květinové, ovocné a dřevité charakteristické znaky výjimečně elegantním způsobem. Rybíz a jablečný sorbet se setkávají v srdci s akordy sestávajících z voňavé kytice tvořené růží, jasmínem a ledovou broskví. Pačuli a lehké dřevo vůni pěkně zaobalit a uzemní.

Dylan Blue Pour Femme je mou poctou ženskosti. Vytvořila jsem silnou, smyslnou, a přitom rafinovanou vůni věnovanou ženě, která si je vědoma vlastní síly.

Donatella Versace

Autorkou této vůně je Calice Becker, Givaudan.

Složen

Hlava jablko Granny Smith, hřebíček, černorybízový sorbet, shisolia®, pomněnka

Srdce jasmín sambakový, petalia®, broskev, rosyfolia®, růže vinná

Základ pačuli, světlá dřeva, pižmo, styrax

Flakón dámské vůně Versace Dylan Blue Pour Femme je vyjádřením inovačního designu. Jeho elegantní křivky vyvolávají v představě amforu, evokují řeckou kulturu a mytologii. Barva flakónu i balení je intenzivní jako barva Středozemního moře: výrazná, hluboká a záhadná.

Zlaté detaily ikonická medúza - most spojující historii se současností - zdobí flakon se vzácným obsahem.