facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dárkové sady > Versace Pour Femme Dylan Blue pro ženy EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada
 

Versace Pour Femme Dylan Blue pro ženy EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada

Versace Pour Femme Dylan Blue pro ženy EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml dárková sada
Cena
891,73 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 079 Kč
Obsah:
edp 50ml vapo+sh.gel 50ml+body l.50ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
43,16
ks

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 nové mistrovské dílo Versace

Unikátní, mocná, smyslná, elegantní, to všechno je charakteristika nové dámské vůně módního domu Versace. V nové parfémové vodě Versace pour femme Dylan Blue je skryta alchymie neodolatelných tónů, které doslova tančí, prolínají se a mají úžasně povzbuzující potenciál.

Unikátní – osvěžující sorbet z černého rybízu a zeleného jablka Granny Smith vytváří pozoruhodný ovocný akord.

Mocná – moderní kytice z růží a jasmínu se potkává s ojíněnými broskvemi a divokými květy v nezapomenutelné květinové kaskádě.

Smyslná a elegantní – ušlechtilé dřevité tóny vytváří pozoruhodnou vonnou symfonii kombinující naplavené dřevo s pižmem, pačuli a styraxem.

Dylan Blue Pour Femme je příkladem ženské atraktivnosti - vůně tak hluboká a silná jako je modrá barva flakonu. Ušlechtilé složení Versace kombinuje květinové, ovocné a dřevité charakteristické znaky výjimečně elegantním způsobem. Rybíz a jablečný sorbet se setkávají v srdci s akordy sestávajících z voňavé kytice tvořené růží, jasmínem a ledovou broskví. Pačuli a lehké dřevo vůni pěkně zaobalit a uzemní.

Dylan Blue Pour Femme je mou poctou ženskosti. Vytvořila jsem silnou, smyslnou, a přitom rafinovanou vůni věnovanou ženě, která si je vědoma vlastní síly.