facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Van Cleef & Arpels > Van Cleef & Arpels So First parfémovaná voda dámská 100 ml
 

Van Cleef & Arpels So First parfémovaná voda dámská 100 ml

Van Cleef & Arpels So First parfémovaná voda dámská 100 ml
Cena
547,93 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
663 Kč
Kód
3386460078641
Obsah:
edp 100 ml vapo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
26,56
ks

Květinově orientální vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016 příběh lásky a intimního pouta ženy a její vůně

V 70-tých letech byl Jacques Arpels fascinován novým nápadem: vytvořit vůni jako další způsob zvýraznění ženské krásy a svůdnosti pomocí kouzla neviditelného, a přitom nádherného šperku. Tento nápad vedl k vytvoření vůně First uvedené v roce 1976.

Na dalších 40 let se vůně First stala dokonalým ornamentem a neviditelným šperkem. Legendární vůní. Finálním doplňkem. Ódou na ženskost a půvab.

Značka Van Cleef & Arpels se rozhodla znovu vyjádřit duši First způsobem odrážejícím krásu a modernost. Dnes značka oživuje mýtus své voňavé prvotiny vytvořením novinky So First. Nový design, nová vůně, stejný příběh: příběh lásky a intimního pouta ženy a její vůně, ornamentu, který ji činí tak krásnou, tak neodolatelnou, jedinečnou, ženskou a půvabnou.

Žena So First

Je přirozená a krásná. Její okouzlující vzhled je jako poezie: elegantní, smyslný, moderní a zářivý.

Delikátní, květinově orientální kompozice. Tak svěží díky počátečnímu spojení bergamotu a magnólie. Tak elegantní s výjimečným květinovým srdcem z frézie, lupínků jasmínu a kvítků frangipani. Tak návyková díky elegantním tónům, které hýčkají pokožku. Tak intenzivní, s výrazným spojením vanilky a santalu.

Autorem této vůně je Nathalie Lorson.

Loading...

Van Cleef & Arpels

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.