facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Van Cleef & Arpels > Van Cleef & Arpels Reve Elixir parfémovaná voda dámská 100 ml
 

Van Cleef & Arpels Reve Elixir parfémovaná voda dámská 100 ml

Van Cleef & Arpels Reve Elixir parfémovaná voda dámská 100 ml
Cena
560,33 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
678 Kč
Kód
3386460062916
Obsah:
edp 100 ml vapo
Charakteristika:
ovocná
Hlava:
květ broskvoně, hruška, neroli
Srdce:
květ kosatce, plumérie
Základ:
bílá ambra, santalové dřevo, cedr
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
27,12
ks

Van Cleef & Arpels Reve Elixir EdP 100 ml dámská parfémová voda

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2014 elixír neuvěřitelné ženskosti

V roce 2013 značka Van Cleef & Arpels odhalila svůj sen o světě naplněném poezií a sladkostí. Tento sen nyní pokračuje v podobě, která je ještě více sofistikovaná a výjimečná je jí Rêve Elixir, sluncem prozářená parfémovaná voda, směs smyslnosti a vášně. Její ovocná, dřevitá a květinová kompozice je jako pozvánka, abyste zasnívali. Nový příběh, nový sen: Rêve Elixir je okouzlující procházkou v přepychové rajské zahradě s tisíci bílých květů. Je únikem do přírody i odrazem vnitřní inspirace, kterou značka Van Cleef & Arpels čerpá v bohatém světě rostlin a květin. Je okamžikem, kdy vás zasáhne půvab a rafinovanost.

Elixír ženskosti, parfémová voda Rêve Elixir, nabývá hlubší charakter. Jsou v ní zachovány některé tóny, které ji spojují s originální vůní Rêve - hruška, Osman a ambra. Zářivou velkolepost parfémované vodě dodávají syté komponenty. Rêve Elixir je mnohotvárná jako nejkrásnější diamant a odhaluje nový, více sluneční a smyslný záblesk světla.

Vůně je snem, který začíná sametová hladkost broskvových lupínků rozjasněná ovocnou, lahodně šťavnatou hruškou, sladkou a ještě zcela nedozrálé, spolu s květinovou svěžestí delikátního neroli. Náhle se objevuje hřejivá plumérie, která svým čistým bílým světlem působí přesně jako sluneční paprsky dopadající na pokožku. Po ní přichází hladký a ovocný Osman s jemně dřevitou esencí květu kosatce. Buket s bohatou a sytou strukturou. Stopa parfémované vody přetrvává na pokožce s celou svou intenzitou a energií. Hřejivost ambry vytváří ozvěnu sladkým tónem santalu, a tento účinek dále prodlužuje vášeň vyvolávající cedr.

Složení vůně:

  • Hlava: květ broskvoně, hruška, neroli
  • Srdce: květ kosatce, plumérie
  • Základ: bílá ambra, santalové dřevo, cedr

Design vůně Rêve Elixir se stává příslibem letního snu o kouzelné a opojné přírodě. Zářivé zlatavé okraje zkrášlují růžový design balení. Přitažlivé balení s vyřezanými obrazy květin evokuje nejjemnější krajku a vyvolává obraz nejkrásnějších skvostů z dílny Van Cleef & Arpels. Jak tajné písmo se v zlatoružovom odstínu objevuje název vůně.

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.