facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Tonino Lamborghini > Tonino Lamborghini Classico deodorant sklo 75 ml
 

Tonino Lamborghini Classico deodorant sklo 75 ml

Tonino Lamborghini Classico deodorant sklo 75 ml
Cena
156,19 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
189 Kč
Kód
3607346591895
Obsah:
deodorant sklo 75 ml
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
7,56
ks

Dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2013

Chcete okusit italský způsob života? Zažijte dokonalé vyjádření středomořské sofistikovanosti díky Classico, nové vůni pro muže od Tonino Lamborghini.

Svůdně přitažlivá vůně Classico vystihuje a oslavuje původ značky Tonino Lamborghini. Hluboce zakořeněná ve svém italském dědictví, tato kultovní značka ztělesňuje sebejistý italský styl a nespoutanou vášeň. Je to vůně hrdého, sebevědomého a uvolněného muže, který si užívá všechny radosti života a nemusí nic dokazovat. Classico zachycuje podstatu Itálie.

Současná klasika

Mnohostranná dřevitá orientální vůně Classico zosobňuje asertivní mužnost a nenucenou eleganci italských mužů. Vůně se otevírá povzbuzující dávkou stylové svěžesti s šumivým koktejlem pikantního italského citronu, šťavnaté mučenky a troufalého kardamomu. V nezapomenutelném aromatickém srdci je chladivá levandule posílena směsí osobité bazalky a špetkou šalvěje pro vytvoření odvážného mužného podpisu. Základ dodává provokativní smyslnost – příjemné tonka boby kontrastují se sofistikovaným benzoinem a mužnou silou jantarového dřeva přinášejíce vůni ležérní rozměr. Svůdná a trochu drzá, tato charismatická vůně je stejně podmanivá jako muž, který ji nosí.

Klasický italský styl

Inspirováno klasickým italským designem, balení vůně Classico je vrcholně elegantní. Doplňujíce ostatní vůně kolekce, Classico představuje legendární motiv býka chystajícího se k boji jako symbol výrazné mužnosti, tentokrát v kombinaci s typickými barvami Itálie: zelenou, bílou a červenou.

Mnohostranné kouřově černé sklo flakonu toaletní vody vytváří elegantní tvar, který je nekompromisně mužný. Přední strana flakonu je zdobena stříbrným štítem Tonino Lamborghini, v němž je zobrazen býk chystající se k boji. Okraj štítu je lemován národními barvami, které dotvářejí dokonalý italský vzhled. Flakon je ukryt v elegantní plechovce, která – stejně jako je tomu u ostatních vůní Tonino Lamborghini – přebírá barevné ladění flakonu.

Složení vůně:

  • Hlava: italský citron, mučenka, guatemalský kardamom
  • Srdce: levandule, bazalka, šalvěj
  • Základ: tonka boby, benzoin, jantarové dřevo
 
Loading...

Tonino Lamborghini

  • Tonino Lamborghini Classico deodorant sklo 75 ml
    Tonino Lamborghini Classico deodorant sklo 75 ml
    189 Kč

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.