facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Tom Tailor > Tom Tailor Adventurous Extreme toaletní voda pánská 50 ml tester
 

Tom Tailor Adventurous Extreme toaletní voda pánská 50 ml tester

Tom Tailor Adventurous Extreme toaletní voda pánská 50 ml tester
Cena
495,04 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
599 Kč
Kód
4051395182662
Obsah:
edt 50 ml vapo
Sklad počet:
1
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
23,96
ks

Tester bez víčka!!!!

Aromatická dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2000

Objevte duši dobrodruha s novou vůní Tom Tailor Adventure. Pánská toaletní voda Tom Tailor Adventure vás zaujme dřevitým složením.

Předchozí vůně, Adventurous, oživila dobrodružství a inspirovala lidi k prolomení nových cest. Adventurous Extreme jde nyní ještě o krok dále. Vůně flander posouvá hranice a povzbuzuje vás k srdeční výzvě. S touto vůní na sebe další nakopnutí nenechá dlouho čekat. Představuje vůni bořící limity a podněcuje k zvládání nových výzev. Vše začíná s pocitem svobody a schopností čelit nepředvídatelnosti života.

Nepřehlédnutelný. Nadčasový. Minimalistický. Moderní design flakonu zaujme metalickým povrchem v antracitové barvě, na níž dokonale září červeně lakovaný nápis EXTREME s asymetrickým X. Stejně jako u předchozí vůně jsou zde zastoupeny hmatové prvky v podobě strukturálního embosování, jež podtrhují dynamický a výrazně mužný koncept vůně. Vůně byla navržena pro všechny neohrožené muže, kteří mají odvahu testovat své limity a překonávat sami sebe.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.