facebook
internetparfem.cz > Eshop > Byt > Čistící prostředky > The Pink stuff zázračná pěna na koupelny 850ml
 

The Pink stuff zázračná pěna na koupelny 850ml

The Pink stuff zázračná pěna na koupelny 850ml
Cena
65,28 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
79 Kč
Kód
5060033822104
Obsah:
750 g
Charakteristika:
Zázračná pěna na koupelny
Sklad počet:
99
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,5
ks

 

Jedná se o skvělý a zázračný sprej pro čištění koupelnových povrchů. Jde o aktivní pěnu, která čistí a leští většinu koupelnových povrchů. Je vhodná na čištění sprchových koutů, van, umyvadel, obkladů apod.... Odstraňuje běžné nečistoty a vodní kámen. Díky svému složení inspirovanému tradiční růžovou pastou si poradí tato aktivní pěna také s mastnotou, nánosem od mýdla a s dalšími nepříjemnými nečistotami, které se v koupelnách objevují.

Použití: aplikujte na požadovaný povrch, nechte chvíli působit a setřete. V případě, že si nejste jisti vhodností na daný povrch, tak nejprve vyzkoušejte přípravek na malém skrytém místě.

 

Složení

Stardrops Pink koupelnový čistič, je určen pro tvrdé povrchy a měl by být používán opatrně.Ppokud máte pochybnosti, vždy proveďte zkoušku. Trysku otočte do polohy zapnuto, nastříkejte přímo na povrch, nechte několik sekund působit pak setřete vlhkým hadříkem, nakonec vyčistěte čistým suchým hadříkem. Může způsobit vážné podráždění očí. Uchovávejte vždy mimo dosah dětí. Nevystavujte etrémmně vysokým teplotám. Skladujte ve svislé poloze na chladném místě mimo přímé sluneční záření.

 
Loading...

Čistící prostředky

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.