facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Mezizubní péče > Curaprox CPS 11 Regular mezizubní kartáčky 5 ks blistr
 

Curaprox CPS 11 Regular mezizubní kartáčky 5 ks blistr

Curaprox CPS 11 Regular mezizubní kartáčky 5 ks blistr
Cena
100,82 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
122 Kč
Kód
7612412011005
Obsah:
5 ks
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
4,88
ks

Curaprox CPS 11 REGULARzelená  pro velmi časté mezizubní čištění

Curaprox CPS 11 regular jsou mezizubní kartáčky určené pro velmi časté použití. Mezizubní kartáček se silným drátkem a hustým vláknem pro uživatele s obzvláště úporným plakem, výplněmi či pod můstky a starší uživatele se sníženou zručností.

Výrobky Curaprox jsou vyvíjeny ve Švýcarsku s přihlédnutím k nejnovějším trendům v zubní hygieně. Firma klade důraz na precizní funkčnost a ne pouze na líbivý design, který má jediný cíl, nalákat zákazníky.

Mezizubní kartáčky se staly součástí moderní ústní hygieny. 95% zubních problémů, jako jsou záněty, paradontóza či zubní kazy se přičítají nedostatečnému vyčištění mezizubních prostor, které jsou pro klasický zubní kartáček špatně, nebo zcela nepřístupné.  

Pravidla pro správné používání mezizubních kartáčků jsou: 1. bez násilí, kartáčkem nikdy nerotujte 2. kartáček do mezizubního prostru zavádíme z vnější strany, pod šikmým úhlem. Pak kartáček srovnáme do vodorovné polohy a mezizubní prostor vyčistíme. 3. mezizubní kartáček stačí používat 1x denně. Většinou se používá večer po vyčištění klasickým kartáčkem. 4. správnou velikost Vám doporučí Váš lékař, nebo dentální hygienista. 5. roztřepený či ohnutý kartáček nepoužívejte a vyměňte jej za nový

 
Loading...

Mezizubní péče