facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Stella Mc Cartney > Stella McCartney Stella toaletní voda dámská 30 ml
 

Stella McCartney Stella toaletní voda dámská 30 ml

Stella McCartney Stella toaletní voda dámská 30 ml
Cena
390,08 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
472 Kč
Kód
737052956947
Obsah:
edt 30 ml vapo
Hlava:
čerstvá mandarinka, mražený citrón, Frézie
Srdce:
bulharská růže, lístky fialek, květy pivoněk
Základ:
šedá ambra
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
18,88
ks

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2015

Stella Eau de Toilette: nová růže, lehčí dotek

Stella Eau de Toilette je lehčí interpretací vůně oslavující přirozený sexy styl a zdravé sebevědomí ženy představeno ve vůni Stella McCartney Stella Eau de Parfum.

Stella Eau de Toilette sdílí stejně ženský charakter jako Stella Eau de Parfum, a přitom inovuje růžové tóny v srdci elegantní bulharské růže pro vytvoření efektu čerstvé, orosené růže zachycené na světle. Zvýrazněná vitálními čerstvými tóny, zářivá a výrazná kompozice vytváří dojem mladistvé svěží vůně.

Příběh vůní Stella se rozvíjí kolem silného ženského motivu růže - novým pohledem na tento květ, na oslavu moderní ženy. Stella Eau de Toilette je o přirozeném sebevědomí, které je mladistvé a zářivé. Říká Stella McCartney.

S citem zvolená kompozice kolem ústředního tónu růže formuje příběh čerstvé inspirace, esence bulharské růže. Klasický symbol ženskosti, růže, není ztvárněná v plném rozkvětu, ale v zářivé podobě, kdy teprve otevírá svůj puk pod vlivem třpytivého světla ranních paprsků slunce.

Stella Eau de Toilette přebírá kontrastní ženské a mužné prvky originální vůně Stella Eau de Parfum, přičemž je rozvíjí svěžejším způsobem. Spojuje zářivou růži s mužnou ambrou pro vytvoření lehkého, smyslného dojmu.

Tuto unikátní vůni otevírají tóny čerstvé mandarinky a zmraženého citronu vyvážené vodním charakterem frézie pro vytvoření vláčného, svěžího pocitu. Ženské srdce s dominantní esencí bulharské růže naplňují křupavé lístky fialky a delikátní lupínky pivoňky, vnášející do vůně pravou svěžest. Šedá ambra v základě odhaluje smyslný podtón toaletní vody.

Sofistikovaná proměna příznačného balení originální vůně Stella je ve vnějším obalu dosažená smyslným nahým odstínem s ikonickým tečkovanou motivem značky. Vnější balení ukrývá skleněný flakón, který Stella McCartney sama navrhla pro vůni Stella Eau de Parfum. Flakon svou barvou i nahým puntíkovaným vzorem harmonizuje s delikátním odstínem vnějšího balení. Mnohostranný flakon se inspiruje nádhernými křivkami ametystu a jeho vzhled doplňuje zlatý límec s uzávěrem v nahém odstínu. Ženský a hravý design flakonu a balení doráží ideologii značky.

Navazujíc na sebevědomí a ženskost zachyceny v kampani parfémované vody Stella Eau de Parfum, v kampani k toaletní vodě Stella Eau de Toilette fotografové Mert Alas a Marcus Piggott ztvárnili výrazný flakon s ikonickou modelkou Larou Stone. Na jednom vizuálu je flakon zobrazen ve rtu holandské modelky, zatímco na druhém se flakon vyjímá na jemném puntíkovaném pozadí.

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 100 ml Eau de Toilette.

Složení vůně:

  • Hlava: čerstvá mandarinka, mražený citrón, Frézie
  • Srdce: bulharská růže, lístky fialek, květy pivoněk
  • Základ: šedá ambra
 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.