facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Splat Blackwood černá bělicí zubní pasta 75 ml
 

Splat Blackwood černá bělicí zubní pasta 75 ml

Splat Blackwood černá bělicí zubní pasta 75 ml
Cena
131,4 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
159 Kč
Kód
4603014001856
Obsah:
Zubní pasta 75 ml
Sklad počet:
2
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
6,6
ks

BEZ FLUORIDU. UNIKÁTNÍ BLACK ZUBNÍ PASTA. Černá pasta pro přírodní bílé a zdravé zuby a maximální svěžest dechu. S pikantní příchutí jalovce. ZUBNÍ PASTA SPLAT BLACKWOOD ČERNÁ PRO ÚČINNÉ BĚLENÍ ZUBŮ A ZACHOVÁNÍ pH ROVNOVÁHY V DUTINĚ ÚSTNÍ 75ml

Černá zubní pasta SPLAT BLACKWOOD je speciálně navržena pro ty, kteří si přejí maximální svěžest dechu, přírodní bílé a zdravé zuby a zubní pastu, která má silný antibakteriální účinek. S pikantní příchutí jalovce. Pro silné jedince.

Extrakt z jalovcových bobulí a komplex účinných přírodních látek, slouží jako ochrana proti nežádoucím bakteriím a tvorbě zubního plaku. Vysoce účinná antiseptická složka Biosol zabraňuje růstu nežádoucích bakterií a udržuje zdravé dásně. Uhlí z Karelské břízy účinně bělí, znamenitě absorbuje zápach z úst, absorbuje nečistoty na zubní sklovině a zanechává ji hladkou a lesklou. Zubní pasta bezpečně bělí zuby, inhibuje růst bakterií a udržuje svěží dech. Chrání proti tvorbě zubního kamene a normalizuje pH slin.

BEZ FLUORIDU.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

Extrakt z jalovcových bobulí, aktivní uhlí, Biosol, extrakt ze stévie.

KLINICKY DOKÁZÁNO:

  • Bělicí efekt – 2 tóny po dobu 4 týdnů používání dle stupnice VITAPAN
  • Antibakteriální účinek – 93,8%
  • Hemostatický účinek – 70,6%
  • Čistící účinek - 97,3%

ÚČINKY:

  • Uhlí z Karelské břízy účinně bělí zubní sklovinu a absorbuje zápach z úst.
  • Vysoce účinná antiseptická složka Biosol má bezkonkurenční antibakteriální účinky.
  • Extrakt z plodů jalovce má silný protizánětlivý účinek.

FAKTA

Zubní sklovina zdravého zubu je průsvitná a přirozenou barvou se podobá barvě slonové kosti. Velmi často se však povrch zubu otupí a ztmavne. K tomu dochází v důsledku přilnavosti pigmentového zubního plaku, náhlého mechanického poškození zubní skloviny a tvorbě vápencových skvrn. Takto poškozený zub potřebuje odbornou léčbu a prevenci.

OBJEM BALENÍ: 75ml

Složení

INGREDIENCE / INGREDIENTS / ZUTATEN / INGREDIENTI / INGREDIENTES / INGREDIENTE / INGREDIENTAI / KOOSTIS / INGRÉDIENTS / СОСТАВ / SKŁADNIKI / IÇİNDEKİLER:

Hydrated Silica, Aqua, Sorbitol, Glycerin,Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolysate, PEG-8, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cellulose Gum, Aroma, Charcoal Powder, Sodium Methylparaben, Stevia Rebaudiana Extract, Меnthol, o-Cymen-5-ol, Juniperus Communis Fruit Extract, Limonene. Fluoride free.

  • ACTIVE INGREDIENTS / AKTIVNÍ SLOŽKY: Charcoal Powder, Maltooligosyl Glucoside/Hydrogenated Starch Hydrolysate, Juniperus Communis Fruit Extract , Maltooligosyl Glucoside, o-Cymen-5-ol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Stevia Rebaudiana Extract.
  • INACTIVE INGREDIENTS / NEAKTIVNÍ SLOŽKY: Hydrated Silica, Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-8, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Methylparaben, Menthol, Limonene.
  • FREE FROM / NEOBSAHUJE: SLS, synthetic sweeteners, aggressive antiseptics, fluoride.

BLACK FOR WHITE.

 
Loading...

Pasty