facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Signal White Now Ice Cool Mint 75 ml
 

Signal White Now Ice Cool Mint 75 ml

Signal White Now Ice Cool Mint 75 ml
Cena
46,28 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
56 Kč
Kód
8718114481906
Obsah:
75 ml
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
2,24
ks

Signal White Now Ice Cool Mint zubní pasta 75 ml

Bělejší zuby již po prvním použití. Klinicky testováno.

Jak White Now působí? Její modrá pěna zanechává na zubech jemný modrý film, který podstatně snižuje vnímání žluté barvy zubů, a tak vytváří optický efekt bělejšího a zářivějšího úsměvu. Kromě toho má Signal White Now také postupný bělicí účinek, takže jejím dlouhodobým používáním dosáhnete bělejších zubů.

Pasta je zcela vhodná pro každodenní používání. Kromě kosmetického využití je Signal White Now kvalitní zubní pasta s obsahem fluoru, takže má všechny účinky běžné zubní pasty. Navíc ledově svěží příchuť Signal White Now zanechá ve vašich ústech chladivý pocit svěžesti.

White Now je nová zubní pasta od značky Signal, která vám umožní rozzářit váš úsměv kdykoliv a kdekoliv. Je to první zubní pasta s okamžitým bělicím účinkem, působí totiž jako make-up pro vaše zuby. Signal White Now dočasně propůjčí vašemu úsměvu zářivější vzhled. Je ideální pro příležitosti, kdy potřebujete zazářit ještě více než jindy. Nová pasta je vytvořená na principu optického efektu. Modrá pěna pasty zanechá po vyčištění na zubech jemný modrý film, který ve spojení s přirozeným nažloutlým odstínem zubů vytvoří optický efekt bílého úsměvu.

 
Loading...

Pasty

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.