facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Arm & Hammer Extra White Care bělící zubní pasta 125 g
 

Arm & Hammer Extra White Care bělící zubní pasta 125 g

Arm & Hammer Extra White Care bělící zubní pasta 125 g
Cena
65,28 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
79 Kč
Kód
5010724517123
Obsah:
125 g
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,16
ks

Arm & Hammer Extra White Care zubní pasta obsahuje částice jedlé sody, které působí hluboko v mikroskopických prasklinkách na povrchu zubní skloviny. Díky technologii "crystal clean 88" je zubní pasta Arm & Hammer velmi jemná a zároveň efektivní při odstraňování pigmentů z povrchu zubní skloviny, zároveň obsahuje fluoridy, které zuby posilují a zvyšují tak jejich odolnost vůči zubnímu kazu.

Arm & Hammer Extra White Care zubní pasta: leštící mikro-částice, zanechávají zuby čisté a bílé. obsahuje fluoridy, které zuby posilují a zvyšují tak jejich odolnost vůči zubnímu kazu. částice jedlé sody bělí i v těžko dostupných místech.

Složení: Sodium Bicarbonate (Baking Soda), Aqua, Glycerin, PEG-8, Sodium Saccharin, Aroma, Limonene, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Fluoride, Cellulose Gum, Sodium Lauroyl Sarcosinate, C1 77947

Upozornění

Používejte 2x denně. Při projevu citlivosti ihned vyhledejte lékaře. Děti do sedmi let používají množství pasty velikosti hrášku. Při příjmu fluoridu z jiných zdrojů se poraďte s lékařem. Obsahuje fluorid sodný (1100 ppm F).

 
Loading...

Pasty