facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Zendium zubní pasta Fresh Breath 75 ml 1+1 zdarma
 

Zendium zubní pasta Fresh Breath 75 ml 1+1 zdarma

Zendium zubní pasta Fresh Breath 75 ml 1+1 zdarma
Cena
40,49 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
49 Kč
Kód
8712561963657
Obsah:
75 ml
Charakteristika:
zboží má prošlou minimální dobu spotřeby
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
1,96
ks

 !!! Po  doporučené době spotřeby !!!

Zendium Fresh obsahuje kromě enzymatického a proteinového systému Zendium a fluoridu (1 450 ppm) také xylitol; toto speciálně vyvinuté složení vám přináší jemnou mátovou chuť a vůni k osvěžení ústní dutiny.

Osvěžte váš dech jako nikdy předtím. Kromě svěžího dechu na váš čeká příjemný pocit už pri samotném čištění. Pasta totiž nejen chutná, ale i vodní jako opravdová máta. Po každé ranní, popřípadě večerní, hygieně se tak vašich ústech rozhostí příjemná mátová vůně. Kromě toho výrobek obsahuje i celou řadu účinných látek, které poskytují skvělou prevenci před vznikem zubního kazu, zubního kamene nebo zánětu dásní. Zároveň nechybí ani pro značku ZENDIUM typické proteiny a enzymy. Ty posilují obranyschopnost vaší ústní dutiny tím, že podporují produkci přirozených obraných látek. 

Zubní pasta Zendium účinkuje jinak než ostatní zubní pasty, protože neobsahuje žádné antibakteriální složky pro kontrolu zubního plaku, ale místo toho používá enzymy a proteiny, které vaše ústní dutina potřebuje pro boj proti bakteriím. Zendium chrání vaši ústní dutinu posilováním její přirozené obranyschopnosti. 

Při čištění zubů zvyšují enzymy a proteiny obsažené v zubní pastě Zendium ve srovnání s běžnou fluoridovou pastou o 60 % obranný účinek slin proti bakteriím způsobujícím problémy se zuby.

 
Loading...

Pasty

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.