facebook
internetparfem.cz > Eshop > Byt > Čistící prostředky > Ajax Power WC sprej 500 ml
 

Ajax Power WC sprej 500 ml

Ajax Power WC sprej 500 ml
Cena
65,28 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
79 Kč
Kód
8718951247871
Obsah:
500 ml
Sklad počet:
924
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,4
ks

Dokonale čistou toaletu vám zajistí čistící sprej Ajax. S pomocí tohoto skvělého univerzálního čističe můžete umýt jak vnější stranu WC, tak i jeho vnitřek, aniž byste k tomu potřebovali další zbytečné prostředky. Díky inovativní hlavici, která umožňuje rozptyl přípravku do 360 °, vyčistíte i těžko dostupná místa, jako jsou okraje toalety. Unikátní receptura prostředku obsahuje také kyselinu mléčnou, která hravě odstraní 99,9 % bakterií, bezchybně mísu vydezinfikuje a snadno odstraní vodní kámen. Úklid s Ajax WC Power je hračka a s jeho výsledky budete nad míru spokojení. 

 • čistící prostředek určený na mytí toalet
 • univerzální čistič poslouží k umytí vnitřní i vnější strany toalety
 • Ajax umožňuje rozptyl 360 °, díky čemuž vyčistíte těžko dostupná místa jako jsou okraje toalety
 • prostředek obsahuje kyselinu mléčnou, která zničí až 99,9 % bakterií
 • Ajax toaletu vydezinfikuje a zároveň odstraní vodní kámen

Účinně odstraňuje špínu a navíc zanechává krásně čistý a voňavý povrch. Stačí jedno použití a špína mizí před očima.

 • Použití: 1. Nastavte stříkací hlavu na "ON". 2. Nastříkejte přímo na povrchy. 3. Nechte produkt několik sekund fungovat. Poté opláchněte. 4. Pro silné skvrny od vodního kamene a účinnou antibakteriální ochranu důkladně stříkejte, poté nechte působit 5 minut a opláchněte. Pravidelné nanášení a zasychání povrchu měkkým hadříkem vede k lepšímu výsledku. Nenechávejte produkt zapnutý déle než 10 minut. Nepoužívejte na mramor, vápenec, starou litinu a poškozený smalt. Pokud máte pochybnosti, vyzkoušejte produkt předem na malé ploše.
 • Čisticí prostředek na tvrdé povrchy obsahuje: Kyselina mléčná- způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vypláchněte vodou. Pokud je to možné, odstraňte všechny stávající kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek. Nádobu zcela vyprázdněte do sběrného místa recyklovatelného odpadu. Zamezte vniknutí do kanalizace, podzemních vod a půdy. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nepoužívejte u bělidel na bázi chloru: mohou vznikat nebezpečné plyny.
 • Složení: 

obsahuje:

 • méně než 5% neiontových povrchově aktivních látek, aniontových povrchově aktivních látek
 • dezinfekční prostředek
 • vůni

 

Účinná látka: 3,2 g kyseliny mléčné na 100 g produktu.

 
Loading...

Čistící prostředky

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.