facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Roberto Cavalli > Roberto Cavalli Acqua toaletní voda 75 ml Tester
 

Roberto Cavalli Acqua toaletní voda 75 ml Tester

Roberto Cavalli Acqua toaletní voda 75 ml Tester
Cena
818,18 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
990 Kč
Kód
3607345969848
Obsah:
edt 75 ml vapo Testr
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
39,6
ks

Energická, smyslná a elegantní, žena Roberto Cavalli je jiná než všechny ostatní. V jejích žilách proudí přitažlivost a osobní kouzlo. Jemný odlesk svůdnosti její kůže se střídavě odkrývá a zahaluje, když kráčí s kočičí elegancí, zanechávajíce ve svých šlépějích obdivné pohledy a otisk vůně.

Nyní má svou novou vůni: ROBERTO CAVALLI ACQUA. Inspirována středomořím, kde se tyrkysově modré moře pojí s azurovou oblohou. Oslnivá svěžest oblohy prosvěcuje právě ty dlouhé dny, kdy se její pokožka začíná zabarvovat zlatavým odstínem slunce. Vidíme její štíhlou siluetu na horizontu, jak přichází k moři, vítajíce teplé objetí vln, jako by se navracela zpět ke svému původnímu živlu.

Vychutnává si ty momenty lehkosti a klidu, stejně tak jako se těší na nadcházející noc. Brzy se převlékne ze svých svůdných plavek do vzdušných šifonových šatů a užívá si jiskřivou stránku přitažlivosti.

Loading...

Roberto Cavalli

Akční nabídka

Puma I´m Going Man edt 40 mlpumai´mgoing_p..jpg
Akční cena: 389 Kč
Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.