facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Replay > Replay True parfémovaná voda dámská 60 ml
 

Replay True parfémovaná voda dámská 60 ml

Replay True parfémovaná voda dámská 60 ml
Cena
453,71 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
549 Kč
Kód
737052582344
Obsah:
edp 60 ml vapo Tester
Charakteristika:
Květinově ovocná
Hlava:
červené bobule, nektarinka, švestka, mandarinka, černý rybíz
Srdce:
černý pepř, květ bavlníku, turecká růže, otočník
Základ:
pačuli, santalové dřevo, cashmeran, vanilka
Sklad počet:
950
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
23,9
ks

Květinově ovocná, novinka léto 2015

Inspirovaná světem džínů, dvojice vůní True Replay vyjadřuje duši značky Replay trendovejším a metropolitním způsobem, přičemž ji obohacuje o nové detaily a materiály. Vůně Replay kladou důraz na výběr vysoce kvalitních materiálů a prvků, které v konečné fázi přispívají k jejich atraktivnosti. Džíny Replay vynikají kvalitou textilních materiálů, ke kterým se přidávají expertně zvolené dekorační prvky pro vytvoření dojmu neobvyklosti, vyzývavosti a inovace.

Perfektní propojení tradice značky a nové dvojice vůní True Replay, které jsou oslavou denimové duše Replay.

Důkaz ženské propracovanosti. Ovocný, svěží akord mandarinky umocňuje šťavnaté sladké tóny lesních plodů, švestky a nektarinky v úvodu. Černý rybíz dodávají vůni smyslný a sexy šmrnc. V srdci se odhaluje kontrast sladkých a pikantních tónů spojením hladkého květu bavlníku, heliotropu a turecké růže s ohnivým pepřem. Sladká krémová vanilka s dotekem kašmíru, návykový santal a elegantní pačuli zanechávají nezaměnitelnou, velmi smyslnou a pestrou stopu v základu vůně.

Vůně jsou věnovány mladým lidem s okouzlující charismatem a osobností. Milují krásné věci, rádi se obklopují originálními předměty a upřednostňují zážitky, které jsou obohacující. Pozornost detailům je součástí jejich každodenního života charakterizovaného zvědavostí a nadšením. Džíny jsou jejich dokonalým vyjádřením, nejsou jen praktickou volbou, ale pečlivě zvoleným projevem osobnosti.

Složení vůně:

  • Hlava: červené bobule, nektarinka, švestka, mandarinka, černý rybíz
  • Srdce: černý pepř, květ bavlníku, turecká růže, otočník
  • Základ: pačuli, santalové dřevo, cashmeran, vanilka
  • Flakony interpretují linie Jeans Original a Jeans Spirit v novém stylu, moderním a vyzývavém. Lakovaná spodní část v neobvyklém stříbrném odstínu připomíná barvu hliníkového uzávěru a perfektně doplňuje výrazné barvy flakonů: tyrkysové modré pro něj a korálové červené pro ni. Ozdobou flakónů je replika kovového štítku z džínů Replay, na níž se vyjímá anagram Blue Jeans.
 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.