facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dárkové sady > Puma Puma Sync Woman toaletní voda dámská 20ml + 50ml deodorant dárková sada
 

Puma Puma Sync Woman toaletní voda dámská 20ml + 50ml deodorant dárková sada

Puma  Puma Sync Woman toaletní voda dámská 20ml + 50ml deodorant dárková sada
Cena
404,95 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
490 Kč
Kód
737052744803
Obsah:
edt 20 ml + 50 ml sh. gel
Hlava:
Mandarinka, pomeranč, lesní plody, papája
Srdce:
Lotosový květ, kaštan
Základ:
Broskev, santalové dřevo, ambra
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
19,6
ks

Puma Sync spojuje v dokonalé kombinaci svěží ovocné a uklidňující květinové tóny, které vám dodájí sebevědomí i elán.

Srdce parfému je něžně ženské. Dýchá z něj orientální kouzlo kvetoucího lotosu a květu mandarinky, které doplňuje svěží vůně vody. Základ tvoří bohatá vůně santalového dřeva, jíž probleskují smyslné pryskyřičné tóny a kterou zjemňuje vůně bílé broskve. Tyto složky se odpařují nejpomaleji a na pokožce vydrží nejdéle.

Puma, značka, která je nejčastěji spojována s moderním sportovním oblečením a obuví. Tato značka vznikla již v roce 1924 a začínala výrobou obuví. První úspěch boty slavily na předválečné olympiádě v Berlíně, kam boty přivezl jeden ze zakladatelů Adolf Dassler (druhý zakladatel byl jeho bratr Rudolf). Adolf přemluvil Jesseho Owense, aby je obul, ten pak vyhrál několk zlatých medailí a pro značku Dassler to byl obrovský úspěch a skvělá reklama. Během 2. světové války se bratři pohádali a rozhodli se, že si každý udělá svojí firmu: Adi Dassler si založil firmu Adidas a Rudolf značku Dassler přejmenoval na značku Puma. Puma dále pokračovala ve výrobě obuvi a časem přidala i oblečení a parfémy, které byly přidány do sortimentu v 90. letech. Všechny Puma parfémy jsou sportovní a svěží určené pro volný čas a sport.

 
Loading...

Dárkové sady

Akční nabídka

Gillette Mach 3 Turbo 8turbo_8.jpg
Akční cena: 316 Kč
Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.