facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Playboy > Playboy Super Playboy for Her Toaletní voda 90 ml
 

Playboy Super Playboy for Her Toaletní voda 90 ml

Playboy Super Playboy for Her Toaletní voda 90 ml
Cena
197,52 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
239 Kč
Kód
3614222001089
Obsah:
toaletní voda 90 ml
Charakteristika:
svůdná
Hlava:
Mandarinka, pomeranč
Srdce:
Frezie, strelície
Základ:
santalové dřevo, Pižmo, santalové dřevo, ambra
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
9,56
ks

Ve světě, kde se může stát cokoliv a možná se i stane, se připravte na dobrodružství impozantních rozměrů. Ze stínu noci vystupuje zcela nový hrdina, mistr ve svádění. Přichází Super Playboy. Dvě nové vůně Playboy z vás jediným navoněním udělají super svůdce noci. Luxusní řada produktů péče o tělo Super Playboy pak dokončuje tuto proměnu. Vy jste Super Playboy a obvyklá pravidla již pro vás neplatí! Osvoboďte své schopnosti a ovládněte noc! Nyní můžete vyjít do ulic a svádět. S velkou silou vás prostoupí ohromná přitažlivost. Jste připraveni na akci? Press To Play!

Vůně, díky níž vám on bude ležet u nohou. Schopnost nalákat: Směs koktejlu margarita, energického drinku a mandarinek upoutá jeho pozornost - super rychle. Schopnost, která ho učiní super závislým: Exotická strelície, sladká frézie a naprosto úchvatná mochyně ho zcela spoutá. Schopnost být nezapomenutelná: Uzavřete dohodu se smyslným jantarem, hřejivým dřevem massoia a sexy pižmem. Nyní zůstanete navždy v jeho snech. Ten ubohý muž neměl nikdy šanci. Press To Play!

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.