facebook
internetparfem.cz > Eshop > Slunce > Sluneční ochrana > Piz Buin > Piz Buin In Sun Moisturising Lotion SPF10 200 ml
 

Piz Buin In Sun Moisturising Lotion SPF10 200 ml

Piz Buin In Sun Moisturising Lotion SPF10 200 ml
Cena
189,25 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
229 Kč
Kód
3574661039640
Obsah:
200 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
9,16
ks

Lehké hydratační mléko pomáhá chránit pokožku před UVA a UVB zářením a předchází předčasnému stárnutí způsobenému slunečními paprsky.

Aktivní látky: exkluzivní technologie Helioplex™ - zajišťuje buněčnou ochranu před škodlivými vlivy UVA a UVB záření, vitamín E - bojuje proti volným radikálům a působí preventivně proti stárnutí pokožky, hydratační komplex - poskytuje celodenní hydrataci, předchází nadměrnému vysušování a loupání pokožky.

Výhody: odolné vůči potu a vodě, dermatologicky testováno, lehká konzistence se rychle vstřebává, aniž by zanechávala pocit mastnoty.

Jak používat:

Aplikujte 20 minut před sluněním a podle potřeby aplikaci během dne opakujte, zejména po delším koupání a osušení ručníkem.

Balení: 200 ml

Náš tip:

Po opalování doporučujeme použít výrobky z řady After Sun.

Řada Piz Buin In Sun - ochrana, která vám nebrání věnovat se jakékoliv "outdoorové" aktivitě. Produkty poskytují Vaší pleti celodenní hydrataci a předchází nadměrnému vysoušení a loupání pokožky. Mimořádně odolné vůči vodě.

V naší nabídce naleznete také další produkty z řady Piz Buin In Sun i další výrobky značky Piz Buin.

Informace o značce Piz Buin

Značka PIZ BUIN pochází ze švýcarských Alp. Inspirací k jejímu vzniku byla neblahá zkušenost mladého studenta chemie Franze Greitera, kterého během výstupu na horu PIZ BUIN ošklivě spálilo slunce (1938). Proto se začal ve své malé laboratoři v domě rodičů zabývat experimenty s přípravky na ochranu pokožky před nepříznivými vlivy slunečního záření. Výsledek jeho snah dostal jméno PIZ BUIN. Komu je určen? PIZ BUIN je vhodný pro všechny příznivce "outdoorových" aktivit (turistiky, lyžování), ale i milovníky odpočinku na plážích, u bazénů a je účinný i jako prevence při každodenním pohybu po ulicích měst. PIZ BUIN je zárukou nezbytné ochrany, kterou potřebujete při pobytu na slunci, a zároveň prostředkem k získání krásného a zdravého vzhledu.

 
Loading...

Piz Buin

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.