facebook
internetparfem.cz > Eshop > Slunce > Sluneční ochrana > Piz Buin > Piz Buin Allergy Spray SPF15 200 ml
 

Piz Buin Allergy Spray SPF15 200 ml

Piz Buin Allergy Spray SPF15 200 ml
Cena
351,23 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
425 Kč
Kód
3574660539387
Obsah:
200 ml spray
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
17
ks

Opalovací sprej alergie O produktu:

Ochranný přípravek ve spreji předcházející sluneční alergii. Sprej vyvinutý speciálně pro ochranu před sluncem pro citlivou pokožku. Rychle se vstřebává a poskytuje důkladnou hydrataci několik hodin. Zklidňuje citlivou pokožku a pomáhá předcházet odlupování kůže po opálení. Praktický sprej umožňuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci přípravku. Přípravek je odolný vůči potu a vodě. Napomáhá předcházet sluneční alergii.

SPF 15 - střední ochrana.

Aktivní látky:

Helioplex - speciálně navržená vysoce fotostabilní ochranná technologie proti UVA a UVB záření. Calmanelle - protein z mandlí, který předchází vzniku sluneční alergie. Hydratační komplex - poskytuje pleti ideální množství hydratace a předchází jejímu loupání. Vitamin E - silný přírodní antioxidant, působí preventivně proti předčasnému stárnutí.

Výsledky:

Pokožku hydratuje, zklidňuje, zabraňuje odlupování kůže, pomáhá předcházet sluneční alergii a chrání citlivou pleť před UVA a UVB zářením.

Použití:

Naneste dostatek přípravku před příchodem na slunce. Aplikaci opakujte znovu zejména po zpocení, koupání nebo osušení ručníkem. Vyhněte se přímému polednímu slunci. Před použitím protřepejte.

Typ pleti:

Vhodné pro citlivou pokožku.

Věková skupina:

Vhodné pro všechny věkové skupiny.

Kosmetická řada Allergy:

Sluneční ochrana, která napomáhá předcházet sluneční alergii.

Kosmetika PIZ BUIN:

Kosmetika PIZ BUIN je dlouhodobě specializovaná na ochranu proti slunci. Je určena všem příznivcům outdoorových aktivit i milovníkům odpočinku na plážích. Kosmetika PIZ BUIN je zárukou nezbytné ochrany, kterou potřebujete při pobytu na slunci, a zároveň prostředkem k získání krásného a zdravého vzhledu. Sluneční kosmetika PIZ BUIN pochází ze švýcarských Alp a je významným průkopníkem péče o pokožku vystavovanou slunečním paprskům. Celosvětový primát drží v případě řady významných objevů – ochranný faktor SPF, voděodolné tělové mléko atd.