facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Parfums Café > Parfums Café Homme De Café toaletní voda 100 ml
 

Parfums Café Homme De Café toaletní voda 100 ml

Parfums Café Homme De Café toaletní voda 100 ml
Cena
205,78 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
249 Kč
Kód
3331430121049
Obsah:
edt 100 ml vapo
Charakteristika:
exotické dřeviny, pižmo, jantar
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
10
ks

Podmanivá pánská vůně Parfums Café Homme de Café vás okouzlí svým orientálním nádechem. Ukrývá v sobě svůdnost, která zasáhne mysl žen a vytvoří tak nesmazatelnou stopu. Kompozice vůně je velmi elegantní a ležérní zároveň. Muž, který nosí vůni Parfums Café Homme de Café má svůj osobitý styl, vyhledává kvalitní věci a inspiruje druhé.

Pánská toaletní voda Parfums Café Homme de Café obsahuje unikátní směs exotických dřevin, jejichž hřejivé akordy vytvářejí intenzivní kontrast s pronikavou levandulí. Na svěžest vůně navazuje smyslné pižmo. Jantarové tóny působí velmi šarmantně a podtrhují výjimečnost této toaletní vody.

Sofistikovaná pánská vůně Parfums Café Homme de Café vytváří velmi mocný a originální efekt. Evokuje hloubku i pronikavost. Odhaluje skryté touhy a vyvolává vzpomínky. Projevte svoji mužnost, smyslnost a vytříbenost s pánskou vůní Parfums Café Homme de Café!

 
Loading...

Parfums Café

  • Parfums Café Homme De Café toaletní voda 100 ml
    Parfums Café Homme De Café toaletní voda 100 ml
    249 Kč