facebook
internetparfem.cz > Eshop > Zuby > Pasty > Nu Skin AP-24 whitening fluoride toothpaste 110 g
 

Nu Skin AP-24 whitening fluoride toothpaste 110 g

Nu Skin AP-24 whitening fluoride toothpaste 110 g
Cena
230,57 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
279 Kč
Obsah:
Zubní pasta 110g
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11,16
ks

Teď se díky této skvělé bělicí pastě můžete smát se seběvědomím. Whitening Fluoride Toothpaste rozzařuje a bělí vaše zuby a pomáhá bojovat s tvorbou plaku.
 
Účinky:

Rozzáří a bělí zuby a zároveň bojuje proti tvorbě plaku. Je obohacena speciální formulí, která neobsahuje žádné škodlivé peroxidy. Zubní pasta AP-24® Whitening Fluoride Toothpaste pomáhá odstraňovat skvrny a pomáhá při prevencii zubního kazu.
Klíčové složky:
Speciální bělící formule – pro neagresívní bělení. AP-24® – patentovaná složka určená pro dlouhodobou ochranu před hromaděním plaku.

Použití:

Použijte s AP-24® Anti-Plaque zubním kartáčkem. Čistěte si touto pastou zuby dvakrát denně po snídani a večeři. Nejlépe si zuby čistěte po každém jídle. Jinak 2x denně.

Složení:

Aktivní složky: Sodium Monofluorophosphate (0.15% w/v fluoride ion) Přísada bojující s plakem: AP-24®* Ostatní složky: Water, Hydrated Silica, Sorbitol, Aluminum Oxide, Glycerin, Tetrasodium Pyrophosphate, PEG-12, Flavour, Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Sodium Lauryl Sulfate. *AP-24 je patentovaná ultra emulze s dimethiconem o vysoké molekulové hmostnosti a lékařské jakosti a se surfanktanty (poloxamer 407 a poloxamer 338.

 
Loading...

Pasty

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.