facebook
internetparfem.cz > Eshop > Testy na koronavirus > Antigenní test na covid ze slin Novel Realy Tech Hangzhou plivací test 1ks
 

Antigenní test na covid ze slin Novel Realy Tech Hangzhou plivací test 1ks

Antigenní test na covid ze slin Novel Realy Tech Hangzhou plivací test 1ks
Soubor:
antigen1.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
547kB
Cena
83 Kč
DPH
0%
Cena vč. DPH
83 Kč
Kód
0662169322661
Obsah:
1 ks
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
3,32
ks

Rychlý antigenní test z lidských slin Novel Coronavirus (SARS-Cov-2) Antigen Rapid Test Device /saliva) REALY TECH.

  • Výsledek do 10 minut
  • Citlivost 93,9%
  • Specificita > 99%
  • 1 kus v balení

Antigenní test je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Okamžitý spolehlivý test na COVID-19

Rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) – test ze slin je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách, za použití rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

Návod k použití

Před testováním nechte testovací zařízení, vzorek a extrakční pufr ustálit na pokojovou teplotu (15–30 °C). 10 minut před odběrem vzorku orální tekutiny do úst nic nevkládejte, včetně jídel, nápojů, žvýkačky, tabáku, vody a výrobků na vyplachování úst.

  1. Naplňte dostatek slin do pohárku/pytlíku na sliny.
  2. Kapátkem odeberte sliny z pohárku, přeneste 4 kapky sliny do extrakční zkumavky.
  3. Vyberte extrakční zkumavku a láhev s extrakčním pufrem, odstraňte uzávěr láhve s pufrem a do extrakční zkumavky přidejte všechen extrakční pufr.
  4. Vyberte trysku a připevněte ji na extrakční zkumavku, jemně s ní kolmo protřepávejte asi 5 sekund, aby se sliny dobře promíchaly s extrakčním pufrem.
  5. Vyberte testovací zařízení z uzavřeného fóliového pytlíku a použijte ho co nejdříve. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud se test uskuteční ihned po otevření fóliového pytlíku. Položte testovací zařízení na čistý a rovný povrch.
  6. Přeneste vertikální 3 kapky vzorku do jamky na testovací zařízení a spusťte časovač.

Výsledek bude za 10 až 20 minut. Výsledek neinterpretujte po více než 20 minutách.
Výsledek

Pozitivní: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára.

Negativní  V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem.

Není platné: V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením. Pokud problém přetrvává, ihned přestaňte testovací soupravu používat a kontaktujte místního distributora.

 

 
Loading...

Testy na koronavirus