facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Nikki Beach > Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml
 

Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml

Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml
Cena
321,48 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
389 Kč
Kód
7640111611011
Obsah:
edt 100 ml vapo
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
15,56
ks

Okouzlující dámská vůně Nikki Beach Private Party for Her navozuje veselou náladu a optimistický životní postoj. Tento velice ženský parfém představuje radost z mládí, nespoutanosti a flirtování. Vůně Private Party for Her zároveň poukazuje na skryté ženské touhy a přání. Parfém se ukrývá v originálně řešeném růžovém flakonu se zlatým uzávěrem.

Vůně Nikki Beach Private Party for Her vás ihned v úvodu očaruje sladkými tóny šťavnatého jablka a jiskřivými notami hravých konvalinek. Srdcem vůně prostupují esence živočišné ambry a hřejivého santalového dřeva. Základ vůně je tvořený jedinečnými fazolemi tonka, drahocenným pižmem a svůdně sladkou vanilkou. Tento luxusní dámský parfém značky Nikki Beach je vhodný pro celodenní nošení.

Exceletní dámská vůně Nikki Beach Private Party for Her vypovídá mnohé o všech podobách aury moderní a neodolatelné ženy. Parfém v sobě slučuje smyslnost i neokázalý šarm. Žena, která vůni Private Party for Her nosí, je sebevědomá a vždy sama sebou. Miluje vzrušení a nečekané výzvy, zároveň je velice citlivá a vnímavá.

 
Loading...

Nikki Beach

  • Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml
    Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml
    389 Kč

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.