facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Nikki Beach > Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml - tester
 

Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml - tester

Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml - tester
Cena
321,48 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
389 Kč
Kód
7640111610038
Obsah:
edt 100 ml vapo
Sklad počet:
8
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
16,91
ks

Okouzlující dámská vůně Nikki Beach Private Party for Her navozuje veselou náladu a optimistický životní postoj. Tento velice ženský parfém představuje radost z mládí, nespoutanosti a flirtování. Vůně Private Party for Her zároveň poukazuje na skryté ženské touhy a přání. Parfém se ukrývá v originálně řešeném růžovém flakonu se zlatým uzávěrem.

Vůně Nikki Beach Private Party for Her vás ihned v úvodu očaruje sladkými tóny šťavnatého jablka a jiskřivými notami hravých konvalinek. Srdcem vůně prostupují esence živočišné ambry a hřejivého santalového dřeva. Základ vůně je tvořený jedinečnými fazolemi tonka, drahocenným pižmem a svůdně sladkou vanilkou. Tento luxusní dámský parfém značky Nikki Beach je vhodný pro celodenní nošení.

Exceletní dámská vůně Nikki Beach Private Party for Her vypovídá mnohé o všech podobách aury moderní a neodolatelné ženy. Parfém v sobě slučuje smyslnost i neokázalý šarm. Žena, která vůni Private Party for Her nosí, je sebevědomá a vždy sama sebou. Miluje vzrušení a nečekané výzvy, zároveň je velice citlivá a vnímavá.

 
Loading...

Nikki Beach

  • Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml - tester
    Nikki Beach Private Party toaletní voda dámská 100 ml - tester
    389 Kč