facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Nikki Beach > Nikki beach Beach Party toaletní voda pánská 100 ml - tester
 

Nikki beach Beach Party toaletní voda pánská 100 ml - tester

Nikki beach Beach Party toaletní voda pánská 100 ml - tester
Cena
412,39 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
499 Kč
Kód
7640111611042
Obsah:
edt 100 ml
Sklad počet:
3
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
21,68
ks

Nikki Beach Beach Party for Him je velice osvěžující a smyslná pánská vůně, která evokuje energii mořských vln, šimravé sluneční paprsky a prohřátý písek na pláži. Parfém Party for Him ocení všichni moderní muži, kteří milují pocit svobody, nespoutanosti a otevřeného konce. Jejich pozitivní přístup k životu a osobitý humor je doslova nakažlivý pro jejich okolí.

Jedinečný úvod vůně Nikki Beach Beach Party for Him je tvořený delikátně sladkými mandlemi, osvěžujícími mořskými tóny a svůdnými plátky růže. V srdci vůně se nachází exotické santalové dřevo a podmanivý vetiver. Základem vůně prostupuje smyslné drahocenné pižmo, hravé fazole tonka a vzrušující vanilka. Tento exkluzivní pánský parfém od značky Nikki Beach je speciálně navržen pro letní slunečné dny. Vůně se ukrývá v originálně tvarovaném flakonu se stříbrným uzávěrem.

Zbavte se zábran a užijte si naplno krásný letní den! Tato vůně v sobě odráží jedinečné kouzlo prázdninových zážitků a nevšedních dobrodružství! Krystalický parfém Nikki Beach Beach Party for Him osvěží vaši mysl i ducha. Neobyčejná vůně Party for Him symbolizuje kontrast mezi schlazeným mužným tělem a horkým pískem pláže.

 
Loading...

Nikki Beach

  • Nikki beach Beach Party toaletní voda pánská 100 ml - tester
    Nikki beach Beach Party toaletní voda pánská 100 ml - tester
    499 Kč

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.