facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Nikki Beach > Nikki Beach Beach Party toaletní voda dámská 100 ml
 

Nikki Beach Beach Party toaletní voda dámská 100 ml

Nikki Beach Beach Party toaletní voda dámská 100 ml
Cena
321,48 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
389 Kč
Kód
7640111611004
Obsah:
edt 100 ml vapo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
15,56
ks

Nikki Beach Beach Party for Her je podmanivá a neobyčejně vzrušující dámská vůně, která je určená pro ženu, jenž si dovede vychutnávat svět kolem sebe všemi smysly, aniž by pro samotné snění zapomínala na realitu všedního dne. Vůně Beach Party for Her v sobě dokonale propojuje eleganci, ženskost, nespoutanost a hravost. Okouzlující esence vůně Beach Party for Her vás zavedou do světa smyslnosti, radosti a vášně.

V úvodu vůně Nikki Beach Beach Party for Her vás ihned osvěží šťavnaté akordy čerstvě utrženého jablka a hravé noty vzrušující konvalinky. V hřejivém srdci naleznete exotické santalové dřevo, které je doplněné svůdnou živočišnou ambrou. Zajímavý závěr vůně je dokreslen pečlivě vybranými esencemi čistého pižma, jedinečných fazolí tonka a delikátně sladké vanilky. Tento okouzlující dámský parfém od výjimečné značky Nikki Beach se skvěle hodí pro rozpálené letní dny a večery.

Dámská vůně Nikki Beach Beach Party for Her je velice luxusní a podmanivá. Jiskřivý kontrast jemně květinových a ovocných tónů vás okamžitě uchvátí. Vůně navozuje náladu snění o exotice, orientu a romantických schůzkách. Nositelka vůně Beach Party for Her věří v lásku na první pohled. Parfém se ukrývá v originálním flakonu s okouzlujícím nádechem fialové barvy.

 
Loading...

Nikki Beach