facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Deodoranty a antiperspiranty > Naomi Campbell At Night Woman deodorant sklo 75 ml
 

Naomi Campbell At Night Woman deodorant sklo 75 ml

Naomi Campbell At Night Woman deodorant sklo 75 ml
Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
Kód
737052586656
Obsah:
deo 75 ml vapo
Charakteristika:
smyslná
Hlava:
listy, švestka, bergamot, mirabelka
Srdce:
geranium, jasmín, heliotrop
Základ:
santalové dřevo, vanilka, fazole Tonka
Sklad počet:
977
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
13
ks

Dámská vůně Naomi Campbell At Night naprosto dokonalým způsobem symbolizuje ženskost, smyslnost a svůdnost. Parfém perfektně spojuje všechny tyto tři rozměry každé ženy do jednoho celku. Výsledkem je vůně, která je neobyčejně okouzlující i neodolatelná zároveň. Dámský parfém At Night zachycuje magický okamžik, kdy se žena chystá večer ven.

Úchvatný počátek vůně Naomi Campbell At Night se skládá z podmanivého bergamotu, hravé mirabelky a sladké švestky, která je tajemně zabalená do smyslných listů. Srdcem prostupují esence jedinečného gerania, rozkvetlého heliotropu a skvostného jasmínu. Základ vůně je tvořený svůdnými fazolemi tonka, hřejivým santalovým dřevem a delikátní vanilkou. Tento luxusní a nekompromisně ženský parfém od supermodelky Naomi Campbell je speciálně navržen pro večer strávený ve společnosti.

Dámská vůně At Night od Naomi Campbell vás naplní vzrušením a sex-appealem. Symbolem vůně se stal korzet, který je vyobrazen na krabičce flakonu. Parfém At Night je finálovým dotekem příprav každé smyslné ženy.