facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Moschino > Moschino Friends Men toaletní voda pánská 125 ml
 

Moschino Friends Men toaletní voda pánská 125 ml

Moschino Friends Men toaletní voda pánská 125 ml
Cena
1 561,98 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 890 Kč
Kód
8011003991280
Obsah:
edt 125 ml vapo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
75,6
ks

Moschino Friends Men je pánská toaletní voda, která vaše tělo zahalí do svěží vůně citrusů. Je opravdu velmi silná, stejně tak jako pouto mezi opravdovými přáteli, kteří si velmi důvěřují za každých okolností a kteří se nikdy nezradí. Přesně pro tyto muže je tato vůně určena. Mužům, pro které síla přátelství znamená opravdu mnoho.

Moschino Friends se vyznačuje zelenou svěžestí, která vám dodá tu správnou jiskru a energii. Základ je kouřový a dřevitý. Vůně je určena pro všechny, kdo mají rády silnější citrusové vůně na dřevitém základu. Tato toaletní voda je sice určena pro muže, ale nosí ji rády některé ženy, protože působí v určitém směru velmi unisexově. Dopřejte si ji v období, ve kterém se vedle ní budete cítit nejlépe. Je to jen na vás.

Flakón pánské toaletní vody Moschino Friends je elegantní a velmi osobitý. Objednejte si tuhle toaletní vodu v našem internetovém obchodu a objevte nové přátelství díky této výrazné a podmanivé vůni. Na trh byla uvedena v roce 2005 a vryla se do paměti mnoha lidí, když utužila nejedno přátelství.

 
Loading...

Moschino

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.