facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Monaco > Monaco L'Eau Florale toaletní voda dámská 90 ml
 

Monaco L'Eau Florale toaletní voda dámská 90 ml

Monaco L'Eau Florale toaletní voda dámská 90 ml
Cena
1 072,72 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
1 298 Kč
Kód
3595475100708
Obsah:
edt 90 ml vapo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
51,92
ks

Květinová vůně, Novinka z roku 2016

Monaco Parfums – dech beroucí sen, místo s nejvyšší prestiží a bohatým kulturním dědictvím, paprsek světla na horizontu, ztělesnění výjimečného monackého mýtu. Monacká skála uvnitř flakonu, zřetelná touha zachytit jejich životní styl – art de vivre. Monaco Parfums vyvolávají vzpomínky na kouzelné chvíle strávené na středomořské Riviéře, ples v knížecím paláci, který trvá až do jasného azurového rána. Poprvé spojují slavné jméno a jeho okouzlující lesk s vůněmi, které se stanou stejným mýtem jako celé monacké knížectví. 

Autorkou ryze květinové l eau forale je Calice Becker, která svou vůni utkala jako lehounký růžový závoj. Mladistvě pojatá kompozice byla stvořena jako nezapomenutelné prázdninové chvíle v Monaku okořeněné legendární francouzskou šik elegancí.

Osvěžující sprška bergamotu a růžového grepu s nepatrnou špetkou černého pepře nás hned v úvodu naladí na radostnou a zářivou vlnu. Na ní doplujeme až k srdci ozdobenému okvětními plátky růží, gardénií a pivoněk. Následuje něžný závěr, kde se potkávají fialky, vanilka a hřejivý dotek ušlechtilých dřev. 

Složení vůně:

  • Hlava: růžový grepfruit, bergamot, černý pepř 
  • Srdce: pivoňka, okvětní lístky růže, gerdénie 
  • Základ: pižmo, vanilka, fialka, kašmírové a bílé dřevo 

Monaco L Eau Florale toaletní voda pro ženy 90 ml

Loading...

Monaco

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.