facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Mexx > Mexx Look Up Now toaletní voda pánská 50 ml tester
 

Mexx Look Up Now toaletní voda pánská 50 ml tester

Mexx Look Up Now toaletní voda pánská 50 ml tester
Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
Kód
730870208670
Obsah:
edt 50 ml vapo tester
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11,96
ks

Tester

Dřevitě květinová vůně pro muže uvedena na trh v roce 2016

Určeno pro muže 20-35 let, užívající si letní dny se svými přáteli ve velkoměstě.

Podle Mexx radost spočívá v obyčejných a malých okamžicích každodenního života ve městě. Kolem nás se děje tolik překvapivého, ale někdy si to ani nepovšimnout. Look up now jsou vůně o malých velkých okamžicích, které vás překvapí, když si je v každodenním životě uvědomíte.

Od července 2016 vás při městských dobrodružstvích mohou doprovázet nové vůně Mexx Look up now. Potěšte se sledováním krásného západu slunce, objevujte nové pouliční umění, spojte si pohledy s někým výjimečným. Věnujte životu pozornost a sledujte, čímž vás svět dokáže překvapit.

Vzdušné akordy modré oblohy v kombinaci se zelenou hruškou ve vůni Mexx Look up now Man tě povzbudí objevit nové překvapující městské zákoutí každý den! V hlavě této mužné vůně se ukrývá křehká hruška spolu se vzdušnými tóny, které tě vyzývají, pozvednou hlavu a objevit nové krásy města ve výšinách střech. Srdce je pak tvořeno lístky pačuli a leknínů, které odrážejí svěžest letního dne, zatímco základní tóny přidávají vůni na eleganci pomocí ambry a pižma.

Složení vůně:

  • Hlava: hruška, vodní tóny a zelené akordy
  • Srdce: lístky pačuli, lekníny, konvalinka
  • Základ: pižmo, ambra a červené cedrové dřevo