facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Mexx > Mexx Life Is Now toaletní voda dámská 30 ml Tester
 

Mexx Life Is Now toaletní voda dámská 30 ml Tester

Mexx Life Is Now toaletní voda dámská 30 ml Tester
Cena
164,46 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
199 Kč
Kód
737052991672
Obsah:
edt 30 ml vapo tester
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
7,96
ks

Tester

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2015 inspirována maličkostmi, které tvoří štěstí

Život začíná v pátek večer, či ne? Vlastně, vůně Life is Now jsou zde, aby ve vás navodili víkendové pocity v kterýkoli běžný den. Podle Mexx se život neodehrává jen o víkendech, nebo dovolených. Krátké okamžiky štěstí procítíte kdykoliv: prázdné místo v přeplněném vlaku, oblíbená písnička v rádiu, pohlednice od přítele.

Life is Now, nové vůně pro něj a pro ni od Mexx obsahují překvapivé kombinace přísad, které povzbudí vaše smysly a umožní vám pocítit podobné, krátké okamžiky štěstí každý den. Do každého dne vnášejí pocit víkendu. Nové vůně charakterizuje moderní čistý design v souladu s novou vizuální estetikou Mexx.

Květinově-ovocné vůně stimulují smysly a navozují pamětní okamžiky neobvyklou kombinací městské dynamiky a osvěžující energie. Ranní sprška vůní Life is Now obohatí vaše běžné dny o malé velké okamžiky.

Mexx Life is Now For Her je nová vůně, která povzbuzuje smysly čerstvým ovocem ve svrchních tónech a jemně květinovými, ženskými tóny v srdci. Překvapivá kombinace exotické guavy a luxusního kosatce dodává pestré směsi dotek sofistikovanosti. Dovolte, aby osvěžující barvy vůně Life is Now vnesli do vašeho života malé velké okamžiky.

Vrchní tóny odhalují exotickou extravaganci slaďoučké ovocem - hruškou, guavy a pomerančem. Luxusní kosatec v srdci zve k objevování života naplno, lupínky jasmínu a bílá lilie dodávají veselé kompozici příjemně ženský dotek. Vanilka, cedr a pižmo v základu kompletují vůni krátkými momenty překvapení.

Složení vůně:

  • Hlava: pomeranč, guava, hruška
  • Srdce: kosatec, jasmín, lilie
  • Základ: pižmo, vanilka, cedrové dřevo

Zatímco Life is Now inspiruje zákazníky k tomu, aby začaly rozpoznávat malé velké okamžiky, jejich zachycení v podobě fotografie se postará o to, aby přetrvaly. V nové kampani Life is Now Mexx vyzývá zákazníky, aby své malé velké chvíle sdíleli na mexxperience.  Digitální příběh sestavený z černobílých fotografií povzbuzuje zákazníky, aby oceňovali tyto krátké chvíle štěstí a dennodenně jejich zachycovaly, protože život je nyní.

 
Loading...

Mexx