facebook
internetparfem.cz > Eshop > Líčení > Tvář > Make-up > Max Factor Miracle Touch make-up Liquid Illusion Foundation 65 Rose beige 11,5 g
 

Max Factor Miracle Touch make-up Liquid Illusion Foundation 65 Rose beige 11,5 g

Max Factor Miracle Touch make-up Liquid Illusion Foundation 65 Rose beige 11,5 g
Cena
155,37 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
188 Kč
Kód
5011321338463
Obsah:
11,5 g
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
7,52
ks

Dokonale hladká pleť na první pokus

Nový Miracle Touch (Liquid Illusion Foundation) od Max Factor představuje revoluční postup při líčení. Při kontaktu s pokožkou mění make-up své skupenství z pevné na tekutou bázi, která se snadno roztírá a dokonale vyhladí povrch pleti.

Výsledkem je nádherně hedvábná a zdravě vypadající pleť bez zjevných nedostatků. Mimořádně lehký a jemný make-up dovede na rozdíl od běžně používaných přípravků skvěle vyzdvihnout přednosti pokožky a zároveň zamaskovat vše nedokonalé, aniž bychom k tomu museli používat navíc jakýkoliv jiný prostředek. Zapomeňte na složité vrstvení make-upu, korektoru a pudru – Miracle Touch zastane jako zázrakem všechny fáze líčení a výsledek je jedním slovem dokonalý.

Miracle Touch má všechny přednosti tekutého i tuhého make-upu dohromady – snadno se aplikuje, lehce se roztírá a dokonale kryje – díky němu vypadá naše pleť přirozeně a mladistvě.

Dokonalá technologie

Většina moderních make-upů má tekutou konzistenci, kdy se sice snadno a rychle nanášejí, ale během chvilky se začnou jejich částečky shlukovat v nerovnostech pleti a tím je ještě opticky zdůraznují. To se stane až s 1/3 množství make-upu, který na tvář aplikujeme. Tuhé make-upy lépe vyhlazují, ale na druhou stranu mají náročnější systém aplikace, vyžadují delší čas, hůř se roztírají doztracena a pokud si nedáme záležet, mohou vytvářet skvrny nerovnoměrného odstínu.

Průlomová technologie si vypůjčila přednosti obou výše jmenovaných kategorií make-upu. Výsledkem je tuhý make-up, který při styku s pokožkou mění konzistenci, takže se bez problémů a rychle aplikuje – a to i na nerovné partie. dokonale hebká pleť lehký a jemný make-up dokonale kryje snadná aplikace make-upu

 
Loading...

Make-up