facebook
internetparfem.cz > Eshop > Líčení > Tvář > Make-up > Max Factor Second skin Foundation make-up 60 Sand 30 ml
 

Max Factor Second skin Foundation make-up 60 Sand 30 ml

Max Factor Second skin Foundation make-up 60 Sand 30 ml
Cena
238,84 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
289 Kč
Kód
5011321482128
Obsah:
30 ml
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
12
ks

Perfektně krycí make-up, který nikdo neodhalí

Objevte nový make-up Second Skin Foundation značky MAX FACTOR, který dokonale ladí s odstínem vaší pokožky. Pomocí revoluční technologie blízké složení pleti dokáže Second Skin Foundation napodobit její vzhled a zároveň k ní přilnout tak, že během chviličky na něj zapomenete. Díky inovačnímu složení perfektně kryje veškeré nedostatky a vytváří dojem naprosté přirozenosti – a to i v detailním záběru.

Ženy – a herečky zvlášť – touží slyšet, že mají krásnou pleť, ne, že jsou nalíčeny dobrým make-upem. Potřebují si být jisté, že je jejich líčení „neviditelné“ a vypadají dokonale přirozeně. Dřív bylo obtížné vykouzlit takový make-up, který by obstál i při pohledu zblízka, vždy se našla nějaká stopa po tom, že tu je něco navíc. Dalším problémem je subjektivní pocit – mnoha ženám připadá, že pod make-upem jejich pleť nedýchá, že mají na sobě „masku“, a to jim na sebejistotě nepřidává. Konec takovým pocitům! Nyní je tu něco, co zažene všechny jejich starosti z detailních záběrů – ať už kamerou nebo očima.

Revoluční technologie Second Skin pracuje ve dvou rovinách:

Směs unikátních, mimořádně sytých pigmentů zaručuje dokonalé krytí všech nedostatků a zároveň odráží přirozenou multichromatickou barvu pleti, čímž jí propůjčuje naprosto přirozený vzhled.

Složení make-upu je blízké složení lidské kůže a obsahuje i stejné množství vody jako ona. Přípravek byl navržen tak, aby ideálně přilnul a stal se doslova „neviditelným“. Výsledkem je naprosto autentický vzhled a pocit, jako by na naší pleti nic nebylo. Součástí make-upu je navíc komplex rozjasňujících pigmentů, který spolu s běžnými kryjícími částicemi zajišťuje mimořádnou kompatibilitu s vlastním tónem pleti.

 
Loading...

Make-up

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.