facebook
internetparfem.cz > Eshop > Péče o nehty > Mavala Mava Strong ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1 10 ml
 

Mavala Mava Strong ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1 10 ml

Mavala Mava Strong ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1 10 ml
Cena
321,48 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
389 Kč
Kód
7618900990012
Obsah:
10 ml
Sklad počet:
996
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
16,9
ks

Ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1 pro měkké, slabé a lámající se nehty.

Nový přípravek nehty zkrášlí jako průhledný lak s atraktivním lesklým finišem, zároveň je bude posilovat jako nehtová péče a chránit je jako báze pod barevný lak.

Pomáhá zlepšit stav oslabených nehtů a navrátit jim v krátkém čase jejich zdravé vlastnosti. Díky pokrokové kombinaci aktivních ingrediencí propojuje dva účinky v jediném přípravku: posiluje a chrání zároveň.

Hlavní složky:

Komplex aktivních ingrediencí v mikrokapsulích: esenciální tea tree olej, vitamín E, hydrolyzovaný keratin a arginin (aminokyselina). Obnovuje strukturu nehtů a pomáhá předcházet jejich mikro třepení i nadměrnému vysušování vlivem nepříznivých vnějších faktorů.

Křišťálová pryskyřice (masticha) získávaná z keře řečíku lentišku (mastic tree) původem z řeckého ostrova Chios. Extrakt z mízy tohoto stromu regeneruje a vytvrzuje povrch nehtové ploténky. Nehty díky tomu budou pevnější, silnější a budou lépe dorůstat.  

Tipy pro aplikaci:

Mava-Strong nanášejte dvakrát týdně na čisté nehty zbavené laku na nehty a mastnoty. Před použitím lahvičku vždy protřepejte pro lepší propojení jednotlivých aktivních složek. Přípravek se aplikuje pomocí klasického štětečku na celou plochu nehtů. Můžete jej nanést ve více než jedné vrstvě pro výraznější zpevňující efekt. Může být použit i samostatně nebo jako podklad pod barevný lak. Odstraníte jej snadno pomocí běžného odlakovače, nejlépe bez acetonu, který je k nehtům šetrnější.