facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Marina De Bourbon > Marina de Bourbon Royal Rubis parfémovaná voda dámská 50 ml
 

Marina de Bourbon Royal Rubis parfémovaná voda dámská 50 ml

Marina de Bourbon Royal Rubis parfémovaná voda dámská 50 ml
Cena
825,61 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
999 Kč
Kód
3494800027027
Obsah:
edp 50 ml vapo
Sklad počet:
997
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
43,5
ks

Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v roce 2013

Intenzivní a mystická vůně, která je pozvánkou do světa přepychu královského rodu.

Dědictví francouzského královského rodu spolu s nejcennějšími skvosty, jakými jsou korunovační klenoty, setrvává celé věky a beze změn provází panovníků Francie. Diamanty, rubíny, vzácné drahokamy a perly jsou součástí pokladu, který bude navždy evokovat okázalý luxusní svět královského rodu, spolu s jeho tajemstvími a velkolepou slávou.

Royal Marina Rubis je vůně stejně vzácná jako korunovační klenoty, vyjadřující nádheru a velkolepost Francouzské monarchie. Sestavená z elegantního květinového srdce z růží a bílých květin, doladěna zářivou kombinací ovoce a vitální energie, podepřená dřevitě-pižmovým základem. Je to vůně, která ozdobí pokožku ženy a odhalí její intenzivní zářivou ženskost. Dokonalá jak delikátní rubínový šperk, majestátně se rozplývá, přičemž vyzařuje esenci svůdnosti a elegance.

Pompézní flakón vykládaný drobnými drahokamy a ozdobený královskou pečetí Marina de Bourbon navozuje pocit luxusu i tajemného neznáma. Korunuje jej slavná bourbonská lilie – symbol francouzských králů - která z něj činí skutečný poklad.

Elegantní krabička s jemným reliéfem inspirovaným drahými kameny připomíná slavnou tradici uměleckého šperkařství. Představuje klenotnici ukrývající ten nejvzácnější poklad – vůni samotnou.

Stejně jako krásný šperk zdobený rubíny propůjčuje nový královský parfém své nositelce na svůdnosti a eleganci.  

 

Složení vůně:

  • Hlava: guava, pomeranč, citron
  • Srdce: mimóza, pivoňka, růže, heliotrop, jasmín
  • Základ: ambra, pižmo, santal
 
Loading...

Marina De Bourbon

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.