facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Lolita Lempicka > Lolita Lempicka Elle L´aime toaletní voda dámská 80 ml tester
 

Lolita Lempicka Elle L´aime toaletní voda dámská 80 ml tester

Lolita Lempicka Elle L´aime toaletní voda dámská 80 ml tester
Cena
483,47 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
585 Kč
Kód
3595200120452
Obsah:
edp 80 ml vapo Tester
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
23,88
ks

Parfemovaná voda pro ženy Lolita Lempicka Elle L´aime je primárně určena pro dámy, které vládnou svoji vášní, smyslností a sebedůvěrou. Teplá a smyslná vůně vyjadřující příslušnost k přirozené lásce. Orientální pojetí květinových tónů, které se stane vaším osudem. Lolita Lempicka Elle L´aime si zakládá na své citrusové omamné vůni, v jejímž jádru nesmí chybět ani vanilka nebo kokosový ořech. Příjemně nasládlé esence, které vás opaří závanem tropických destinací. V momentě se ocitnete na exotických místech, jež vám budou zcela vlastní. Parfemovaná voda Lolita Lempicka Elle L´aime je unikátem již z pohledu originálního zlatého flakónku. Ten působí stylovým a elegantním dojmem vyjadřující luxus a neotřelost. Podlehněte vonnému kouzlu vybraných kompozic, které z vás udělají krásnou a vznešenou dámu.

Co je tester?

Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Občas na něm bývá nálepka s textem Tester, případně Demonstration. Vůně je ovšem zcela shodná s klasickým balením a není tedy ani silnější, ani slabší.

Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.