facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Laura Biagiotti > Laura Biagiotti Due Donna parfémovaná voda dámská 30 ml
 

Laura Biagiotti Due Donna parfémovaná voda dámská 30 ml

Laura Biagiotti Due Donna parfémovaná voda dámská 30 ml
Cena
628,09 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
760 Kč
Kód
737052001234
Obsah:
edp 30 ml vapo
Hlava:
pomerančové květy, mandarinka, elemi
Srdce:
jasmín, magnólie, bulharská růže
Základ:
cedrové dřevo, peruánský balzám, pižmo, ambra
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
30
ks

Biagiotti Due Donna představuje moderní orientální vůni založenou na bázi unikátní dřevitě pižmové ženskosti. Skrývá v sobě něhu ambry, intenzitu pižma i hřejivost bílých květů symbolizujících nádherné chvíle s milovanou osobou plné polibků na březích azurového Středozemního moře.

Při prvním nadechnutí odhalíme v jiskřivosti čerstvých mandarinek a rafinované nevinnosti pomerančových květů stopu spontánní mladistvé ženskosti, které na pikantnosti přidává kořenitý dotek elemi. Mimochodem pomerančové květy jsou v Itálii oblíbenou součástí svatebních kytic, protože v sobě nesou nevinnou čistotu i příslib dní plných lásky.

V srdci vůně se otevírá bohatý pramen mimořádně ženských tónů, počínaje okvětními lístky bulharských růží, přes vášeň jasmínu až po rafinovanost magnólií. Růže je vnímána coby královna všech květin - bohatství jejích sametových lístků a úchvatná vůně symbolizují luxus, vášeň, lásku i dokonalé naplnění všech tužeb.

Jako hřejivá náruč, do které se schoulíme po celodenním vstřebávání dojmů, působí kompozice peruánského balzámu, cedrového dřeva, ušlechtilé ambry a svůdného pižma.

Složení

Hlava - pomerančové květy, mandarinka, elemi

Srdce - jasmín, magnólie, bulharská růže

Základ - cedrové dřevo, peruánský balzám, pižmo, ambra

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.