facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Lady Gaga > Lady Gaga Fame parfémovaná voda dámská 50 ml
 

Lady Gaga Fame parfémovaná voda dámská 50 ml

Lady Gaga Fame parfémovaná voda dámská 50 ml
Cena
818,18 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
990 Kč
Kód
3607342539969
Obsah:
edp 50 ml vapo
Charakteristika:
květinovo-ovocná
Hlava:
rulík zlomocný; orchidej
Srdce:
černá třešeň, jasmín, kadidlo, med, meruňka, orchidej, šafrán
Základ:
šafrán, kadidlo
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
39,6
ks

 

 

Lady Gaga prezentuje svoji první vůni, na jejímž vzniku se sama podílela ve spolupráci s předními tvůrci parfémů. Její prvotina dostala název Fame a na trh byla vpuštěna v září 2012. Sama Lady Gaga o své vůni řekla: „Voní jako gumoví medvídci!“ Ve skutečnosti se jedná o sladší orientální vůni, ve které dominuje ovoce, květiny a byliny. Gaga se snažila vytvořit parfém, který by plně odpovídal jejímu životnímu postoji a duchu, v jakém se prezentuje veřejnosti. Její vůně tedy měla být temná jako noc, přitažlivá jako svůdný tanec a okázalá jako ona sama.

 

Fame poutá pozornost nejen svou originální vůní, ale také svým vzhledem. Flakón nápadně připomíná černý elixír, po jehož vypití se stanete temnou, smyslnou a zajímavou divou. Zlaté aplikace dodávají flakónu na přitažlivosti a vypovídají o smyslu pro detail a moderním stylu. Hlavním cílem zpěvačky Lady Gaga je šokovat. Za tímto účelem vznikl také parfém Fame. Nejedná se však o šok v negativním slova smyslu, Fame je spíše extravagantní a zajímavý. Jistě bude slušet výrazným osobnostem, jako je sama Lady Gaga.

 

Poměrně nesourodé spojení různých ingrediencí dalo vzniknout poměrně syté, lehce nasládlé vůni, kterou unosíte především v chladnějším podzimním počasí nebo navečer. Gaga a tvůrčí tým také při tvorbě Fame nepoužili klasickou pyramidovou strukturu vůně. Využil totiž novinku při tvorbě parfémů, tzv. „push-pull technology“, která mixuje všechny ingredience společně. První tóny Fame patří vzácnému šafránu, jehož exotické aroma se mísí s orchidejí a kadidlem. Později je možno cítit sladké tóny medu ve spojení s meruňkou, balladonou a jasmínem. Parfemovaná voda Fame má mimořádnou výdrž.

 

Kontroverzní zpěvačka proslula rytmickými písněmi, z nichž většina okamžitě zabírala vrchní příčky všech hitparád. Největší slávu však Lady Gaga přinesly její extravagantní kostýmy plné různorodých barev, tvarů a motivů a celkový šokující vzhled. Pro některé je Lady Gaga neskousnutelným soustem, pro jiné ikonou a modlou. Zda se však proslaví také ve světě parfémů, na to si budeme muset ještě počkat. Gaga je totiž ve světě vůní naprostým nováčkem.

 

Její prvotina pojmenovaná Fame je zatím obrovským hitem. Během prvního týdne byla prodána obrovská množství této temné vůně. Jestli je to způsobeno oblibou samotné Lady Gaga a touhou fanoušků mít při sobě něco, co Gaga vytvořila, nebo se jedná a mimořádně povedenou vůni, můžete posoudit sami!

 

 
Loading...

Lady Gaga

Akční nabídka

Gillette Mach 3 Turbo 8turbo_8.jpg
Akční cena: 316 Kč
Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.