facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Pánské > Pánské parfémy > Lacoste > Lacoste Live Raymond Pettibon Collector´s Edition toaletní voda pánská 100 ml
 

Lacoste Live Raymond Pettibon Collector´s Edition toaletní voda pánská 100 ml

Lacoste Live Raymond Pettibon Collector´s Edition toaletní voda pánská 100 ml
Cena
741,32 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
897 Kč
Kód
737052944715
Obsah:
edt 100 ml vapo
Charakteristika:
Raymond Pettibon Collector´s Edition
Sklad počet:
999
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
37,4
ks

Raymond Pettibon Collector´s Edition

Citrusová fantazijní vůně uvedena na trh v roce 2014

Nová vůně Lacoste Live vyjadřuje nezkrotnou energii. Disponuje energií, která umožňuje posouvat hranice, nacházet si vlastní chodníčky, vytvářet si svůj vlastní styl.

Lacoste Live spojuje pokrokový styl s autentičností. Přitahuje kreativní duše, poskytuje jim nové možnosti oblékání unikátním způsobem. Vůně Lacoste Live představuje zcela novou kapitolu v šatníku vůní Lacoste. Unikátní design, koncept a holistická kampaň osloví městských muže, kteří hledají autentičnost a tvořivost. Tvořivost je proto srdcem nové vůně Lacoste Live, od flakónu, přes esenci až po inovační kampaň. Antoine Delgrange, celosvětový marketingový ředitel společnosti P & G Prestige.

Povzbudí smysly, odhalí nové perspektivy, inspiruje k tvořivosti. Každý z prvků Lacoste L!ve je možné nalézt i v této vůni: energii, tvořivost a pokrokový styl. Jednotlivé tóny experti dokonale spojily do jednoho dynamického celku, přičemž se každý tón samostatně vyjímá - vůně zachycuje pocit neustálého pohybu s každým tónem, který se v ní odhalí. Dynamický příliv limetky vás zasáhne jako první. Její dráždivý dotek odráží jedinečnost světa Lacoste L!ive a je nečekaným, energickým úvodem - zářivým a ostrým, probouzející všechny smysly. Zelené lístky a akvatických tóny v srdci zdůrazňují limetku, přinášejí vitalitu a svěžest. Čas posunout se dopředu, čas na tvořivost. Kouřově hřejivé tóny guajaku a tmavé lékořice formují základ vůně, dodávají jí hloubku a originalitu.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.