facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Dámské parfémy > Katy Perry > Katy Perry Killer Queen Royal Revolution parfémovaná voda dámská 100 ml tester
 

Katy Perry Killer Queen Royal Revolution parfémovaná voda dámská 100 ml tester

Katy Perry Killer Queen Royal Revolution parfémovaná voda dámská 100 ml tester
Cena
247,1 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
299 Kč
Kód
3607342974968
Obsah:
edp 100 ml vapo Tester
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
11,96
ks

Tester

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2014 vůně vítězství

Vůně je stejně krásná jako výrazná, stejně královská jako rebelantská. Tato Killer Queen je předurčena k Royal Revolution. Vůně vítězství. Royal Revolution, kterou vytvořil Pierre Negrin ze společnosti Firmenich, je svůdná a neodolatelně květinová vůně, která vás zdolá na první nádech.

Lákavé horní nóty růžové frézie políbené nektarem z rubínově červeného granátového jablka okouzlí smysly. Nóty santalového dřeva jsou vyvážené květem pomerančovníku a sametovými okvětními plátky jasmínu pro vytvoření jemného a lahodného květinového srdce střeženého mystickým trnkovým keřem. Sexy pižmo a jemná vanilková orchidej přetrvávají na kůži, a zaručují tak nedostižný a nezapomenutelný základ. Mystický trnkový keř, ve středověku známý a používaný pro svou magickou sílu při kouzlech neproniknutelné ochrany, vystihuje rovnováhu mezi ženskou krásou a divokým rebelantstvím. Jeho jemné bílé květy jsou chráněny pichlavou ebenovou kůrou. 

Složení vůně:

  • Hlava: frézie, granátové jablko
  • Srdce: květ pomerančovníku, santalové dřevo, okvětní plátky jasmínu
  • Základ: černý trnkový keř, pižmo, vanilková orchidej

Flakon reflektující krásu, sílu a intenzitu královského safíru fascinuje množstvím hran a zářivými odstíny modré. Víčko v kovově metalické barvě inspirované brněním zobrazuje nebojácnou odvahu a vystavuje vlastní královský erb Katy Perry.

Tiskovou reklamní kampaň k vůni Royal Revolution, která je ztělesněním výrazné krásy a přirozeného sebevědomí, nafotil Tim Walker. Je typická pro rebelantského ducha Katy Perry; představuje Katy v novodobém vojenském oděvu opírající se vítězně o brnění a vyjadřující sebedůvěru a nenucenou chrabrost.

Použít vůni je někdy stejné jako obléknout si neviditelné brnění. Chtěla bych, aby vůně Royal Revolution inspirovala ženy k vytvoření svých vlastních pravidel a k přijetí myšlenky, že krása a vnitřní sebedůvěra mohou jít ruku v ruce a stát se vaší tajnou zbraní. - Katy Perry

 
Loading...

Katy Perry

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.