facebook
internetparfem.cz > Eshop > Parfémy > Dámské > Deodoranty a antiperspiranty > Impulse Magic Moschus Woman deospray 100 ml
 

Impulse Magic Moschus Woman deospray 100 ml

Impulse Magic Moschus Woman deospray 100 ml
Cena
36,36 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
44 Kč
Kód
5948517036073
Obsah:
100 ml
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
1,76
ks

Impulse Moschus deodorant parfum klasická neopakovatelná vůně.

Parfémový deodorant Impuls Magic Moschus 100ml.

S vůní Impuls Magic Moschus překvapíte své okolí nezaměnitelnou vůní.

Impuls Magic Moschus v sobě skrývá tajemství elegance a jemnou vůni moschusu. Nechte se každý den hýčkat jemnou vůní fantazie a smyslnosti.

Hlavní složkou a základ tohoto parfémového deodorantu tvoří Moschus, což je pižmo, kterým samičky v přírodě lákají samečky. Dnes téměř všechny vůně pižma používané v parfumerii, jsou vyrobeny synteticky.

A protože ženy jsou odlišné a složité, každá varianta deodorantů Impuls podtrhne váš styl. Pro ženy tajemné ( impulsní kouzlo Magic Moschus ), romantické ( Incognito ) nebo pro ženy nespoutané ( La Pantera ).

Ann Gotlieb slavná návrhářka parfémů vytvořila impuls, první produkt uvedený v rámci koncepce parfém deodorant byl v roce 1972, elegantní a svůdné tóny jasmínu, pomeranče, růžového dřeva, vanilky a pižma. Impuls byl produkován firmou Fabergé, která patřila k anglicko - holandské společnosti Unilever. Značka začala v roce 1972 v Jižní Africe, a v roce 1979 ve Velké Británii.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.