facebook
internetparfem.cz > Eshop > Osobní hygiena > Hygienum Hygienium Antibakteriální vlhčené ubrousky 15 ks
 

Hygienum Hygienium Antibakteriální vlhčené ubrousky 15 ks

Hygienum Hygienium Antibakteriální vlhčené ubrousky 15 ks
Cena
13,22 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
16 Kč
Kód
5949067513717
Obsah:
15 ks
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
0,64
ks

Jemné vlhčené antibakteriální ubrousky speciálně určené k důkladnému čištění, zjemnění a osvěžení pokožky. Pomáhají udržovat přirozenou hodnotu pH pokožky. Ubrousky obsahují netkané měkké vlákno impregnované roztokem speciálně navrženým pro jemné čištění, zjemnění a osvěžení pokožky. Vhodné pro celou rodinu. Bez alkoholu, hypoalergenní. Dermatologicky testováno.

Upozornění: Zamezte kontaktu s očima. Nevyhazujte do toalety. Po použití nezapomeňte balení uzavřít, zabráníte tím vyschnutí. Pouze pro vnější použití. Nepožívejte. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Skladujte při pokojové teplotě (5-25°C), mimo dosah přímého slunečního záření. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Shrnutí produktu

  • Použití: Použití při každodenním životě, v domácnosti, při cestování apod. Čistící ubrousky jsou k jednorázovému použití. Odebírání jednotlivých ubrousků je praktické a hygienické. Vhodné pro celou rodinu. Rozbalte stržením uzavíratelné nálepky - klipu na horní části obalu, lehkým tažením vytáhněte ubrousek. Po použití nálepku přitiskněte zpět, zabráníte tím vyschnutí. Opakovaně uzavíratelné balení.
  • Alkohol: bez alkoholu
  • Obsah: 15 ks

Složení produktu

Voda, fenoxyethanol, propylenglykol, PEG-7 glycerylkokoát, polysorbát 20, kokamidopropylbetain, benzalkoniumchlorid, parfém, ethylhexylglycerin, tokoferylacetát, kyselina citronová.

 
Loading...

Osobní hygiena