facebook
internetparfem.cz > Eshop > Slunce > Sluneční ochrana > Heliocare > HELIOCARE Ultra 30 kapslí
 

HELIOCARE Ultra 30 kapslí

HELIOCARE Ultra 30 kapslí
Cena
446,28 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
540 Kč
Kód
8470003481465
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
21,08
ks

Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy bohaté na antioxidanty, zejména při pobytu na slunci. Vitamin D ve formě vitaminu D3 - stejném, který vzniká přirozenou syntézou v těle v důsledku ozáření UV.

Kapsle obsahující Fernblock®, inovativní přírodní složku – extrakt z kapradiny Polypodium leucotomos, chránící pokožku před poškozením způsobeným UVB/UVA zářením a jiné přírodní složky a antioxidanty. Vitaminy C a E pomáhají chránit buňky před oxidativním poškozením. Vitamin C hraje důležitou roli v normální tvorbě kolagenu a podporuje přirozené funkce pleti. Vitamin D v pleti přirozené formě D3 pomáhá při vstřebávání a využívání vápníku a fosforu. Zajišťuje přirozené fungování imunitního systému.

Indikace HELIOCARE ULTRA D

Fototypy I a II, fotodermatózy, farmakologická léčba (fotosensibilizující léky nebo imunosupresiva), melasma, postprocedurálně / po dermatologických ošetřeních a zákrocích, keratózy, rakovina kůže, při fototerapiích (PUVA/NB-UVB) + pacienti s omezenou možností vystavení slunečnímu záření (vzniku vit. D), hypovitaminóza – vitamín D (stárnoucí, po menopauze, na dietě), patologické kožní projevy způsobené nedostatkem vitamínem D (psoriáza, vitiligo, aj.), imunodeprese.

Složení HELIOCARE ULTRA D 1 kapsle obsahuje – Fernblock® (extrakt z Polypodium leucotomos) – 480 mg, vitamin C (kyselina L-askorbová) – 20 mg, tj. 25 % DDD, vitamin E (DL-alfa tokoferol) – 3 mg, tj. 25 % DDD, Vitamin D3 (cholekalciferol) – 5 μg, tj. 100 % DDD, lutein 2 mg, likopen 1 mg.

Obsah HELIOCARE ULTRA D 30 kapslí

Dávkování HELIOCARE ULTRA D  1 kapsle denně celoročně

Upozornění: Produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.