facebook
internetparfem.cz > Eshop > Slunce > Sluneční ochrana > Heliocare > HELIOCARE Oral 60 kapslí
 

HELIOCARE Oral 60 kapslí

HELIOCARE Oral 60 kapslí
Cena
361,98 Kč
DPH
21%
Cena vč. DPH
438 Kč
Kód
8437002567071
Dostupnost:
skladem
cena v EUR:
17,52
ks

Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy bohaté na antioxidanty, zejména při pobytu na slunci. 

Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy, zejména při pobytu na slunci. Obsahuje přírodní antioxidanty, které neutralizují volné radikály, které vznikají jako výsledek vnitřních metabolických procesů a vnějších vlivů. Nadměrná expozice slunečnímu záření může způsobit předčasné stárnutí pleti. Obsahuje Fernblock®, inovativní přírodní složku chránící pokožku před poškozením způsobeným UVB/UVA zářením.

Topická fotoprotekce s vysokým ochranným faktorem pro intenzivní slunění fototypů II–III–IV. Je silným antioxidantem, inhibuje tvorbu volných radikálů. Má imunoprotektivní funkce – ochraňuje Langerhanovy buňky a zachovává jejich funkčnost. Poskytuje denní ochranu před předčasným stárnutím pleti. Nedráždí pleť. Nekomedogenní. Bez parabenů. Vyrobená a testovaná pod odborným dermatologickým dohledem.

Indikace HELIOCARE ORAL

Fototypy III, IV, V; hyperpigmentace, proti stárnutí pleti, pro hlubší a déle trvající opálení.

Složení HELIOCARE ORAL

Fernblock®  (Polypodium leucotomos) – 240 mg, beta karoten – 4,8 mg, extrakt ze zeleneho čaje – 50 mg.

Obsah HELIOCARE ORAL  60 kapslí

Dávkování HELIOCARE ORAL 2 kapsle denně celoročně, v případě plánované zvýšené expozice slunečnímu záření užívat třetí kapsli 4 hodiny po požití první kapsle.

Použití HELIOCARE ORAL

Během venkovních aktivit a sluneční expozice. Denní ochrana proti stárnutí pleti způsobené slunečním zářením (photoaging) a proti vzniku nežádoucích pigmentových skvrn.

Upozornění: Produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

 

Akční nabídka

Pro zobrazení kompletní akční nabídky pokračujte ZDE.